Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Fredi Gjenerator (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(7)
Lloji
  • Pa përcaktuar(7)

shofer - Fredi Gjenerator

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet shofer kamioni

Fredi Gjenerator

-
Shqipëri
Kerkohet shofer kamioni per firmen fredi gjenerator. te kete pervoje pune. te kete patentat perkatese dhe capin cel. 0689026835

Tirane, ofrohet vend pune shofer kamioni

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shofer kamioni per firmen fredi gjenerator. te kete pervoje pune. te jete i afte te punoje ne grup . te kete te gjitha patentat perkatese. paga e kenaqshme mosha deri ne 35 vjec cel. 0689026835

Tirane, ofrohet vend pune shofer kamioni

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shofer kamioni per firmen fredi gjenerator. te kete pervoje pune. te jete i afte te punoje ne grup . te kete te gjitha patentat perkatese. paga e kenaqshme mosha deri ne 35 vjec cel. 0689026835

Tirane, ofroj vend pune shofer kamioni

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shofer kamioni per firmen fredi gjenerator. te kete pervoje pune. te jete i afte te punoje ne grup . te kete te gjitha patentat perkatese. paga e kenaqshme mosha deri ne 35 vjec cel. 0689026835 tirane cel. : 0689026835

Tirane, ofrohet vend pune shofer kamioni

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shofer kamioni me vinc per firmen fredi gjenerator. te kete pervoje pune. te jete i afte te punoje ne grup . te kete te gjitha patentat perkatese. paga e kenaqshme mosha deri ne 35 vjec cel. 0689026835 tirane

Tirane, ofrohet vend pune shofer kamioni

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shofer kamioni per firmen fredi gjenerator. te kete pervoje pune. te kete patentat perkatese dhe capin cel. 0689026835

Tirane, ofrohet vend pune shofer kamioni

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shofer kamioni me vinc per firmen fredi gjenerator. te kete pervoje pune. te jete i afte te punoje ne grup . te kete te gjitha patentat perkatese. mosha deri ne 35 vjec cel. 0689026835 tirane

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer fredi gjenerator

Shofer fredi gjenerator dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane