Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Europe Agency (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
  • Pa përcaktuar(5)
Rajonet
  • Pa përcaktuar(5)
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

shofer - Europe Agency

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punësim në itali: shofer kamioni

Vendi: itali pozicioni: shofer kamioni paga: shumë e kënaqshme kriteret: eksperiencë e mëparshme minimalisht 2 vite patentë e klasit ce & cap (certifikim i aftësive profesionale) të jetë i gatshëm për nisje të kurdohershme rekorde të pastra kriminale grupmosha e preferuar 22-45 vjeç benefitet: kontratë pune afatgjatë benefite në bazë të p...

Punësim në shtetet e bashkuara të amerikës: shofer kamioni

Shteti: shba kontrata e punës: 3 vjeçare paga: 50000-70000 usd (vjetore bruto) kriteret: leje drejtimi e klasit ce minimalisht 1 vit eksperiencë e vërtetueshme si shofer trajli rekorde të pastra kriminale minimalisht njohuri të gjuhës angleze në nivelin b1 rekorde të pastra në lidhje me eksperiencat vizitore në shba shënim: kjo fushatë pu...

Punësim në gjermani: ndërtim

Vendi: hamburg, gjermani profilet vakante: shofer kamioni, shofer mjetesh të rënda, murator, hekurlidhës paga: 2300 euro (bruto) kriteret: minimalisht 2 vite eksperiencë në profilin përkatës rekorde kriminale të pastra gatishmëri për nisje të menjëhershme leje drejtimi e klasit c (për shoferët) shënim: në këtë fushatë nuk është e nevojshm...

Punësim në usa: shoferë kamioni

Shteti: shba kontrata e punës: 3 vjeçare paga: 50000-70000 usd (vjetore bruto) kriteret: leje drejtimi e klasit ce minimalisht 3 vite eksperiencë e vërtetueshme si shofer trajli rekorde të pastra kriminale minimalisht njohuri të gjuhës angleze në nivelin b1 rekorde të pastra në lidhje me eksperiencat vizitore në shba shënim: kjo fushatë p...

Punësim në gjermani – ndërtimtari

Shteti: gjermani profilet vakante: inxhinierë ndërtimi, muratorë, pllakashtrues, mjeshtra gipsi, hekurlidhës, shoferë veture, shofer kamioni. paga: 10-22 euro/ora kriteret: minimalisht 4 vite eksperiencë në profilin respektiv diplomë universitare (për inxhinierët) rekorde kriminale të pastra gatishmëri për nisje të menjëhershme leje drejt...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer europe agency

Shofer europe agency dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane