Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Eupune (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

shofer - Eupune

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kërkojme shofer titullari

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkojme shofer titullari! kandidatet duhet te plotësojnë këto kushte: 1.të ken minimalisht 4 vjet eksperience si shofer në institucione ! 2.mosha 40-50 vjeç! 3.të ket disponueshmëri të lartë gjatë ditës! 4.gjuha angleze përben prioritet! 5. serioz dhe korrekt! ofrojmë: 1.kontrate të rregullt pune! 2.siguracione në kompani prestigjoze ! 3...

Kërkohet shofer titullari!

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet shofer titullari! kandidatet duhet të plotësojn këto kushte: -minimalisht 4 vjet eksperience si shofer në institucione! -mosha:40-50 vjeç! -disponueshmëri të lartë gjatë ditës! -gjuha angleze përbën prioritet! serioz dhe korrekt ofrojmë: -kontratë të rregullt pune! -siguracione në kompani prestigjoze! paga:80.000l/m

Kërkohet shofer,lunder.paga:80.000

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet shofer në lunder,tiranë kandidatet duhet të ken eksperience të mëparshme si shofer , minimalisht 3-4 vjet. mosha e kërkuar:40-50 vjeç! orari:08:00-19:00,e hene-e shtunë. ofrohet :kontrate te rregullt pune,siguracione ne kompani prestigjoze , pagesa:80.000.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer eupune

Shofer eupune dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane