Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:EcoMarket Food Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

shofer - EcoMarket Food Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer

Eco market jep mundesi punesimi ne pozicionin e meposhtem: shofer kualifikimet: 1.eksperience pune 1-2 vjecare 2.shkathetesi e avancuar 3. aftesi per te mbajtur nivel te larte te konfidencialitetit 4.shkathtesi profesionale 5.patente makine te kategorise "c" për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni cv-në tuaj dhe dokum...

Tirane, ofroj vend pune shofer

EcoMarket Food Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Eco market jep mundesi punesimi ne pozicionin e meposhtem: shofer kualifikimet: 1.eksperience pune 1-2 vjecare 2.shkathetesi e avancuar 3. aftesi per te mbajtur nivel te larte te konfidencialitetit 4.shkathtesi profesionale 5.patente makine te kategorise "b,c" për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni cv-në tuaj dhe dok...

Tirane, ofroj vend pune shofer

EcoMarket Food Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Eco market jep mundesi punesimi ne pozicionin e meposhtem: shofer kualifikimet: 1.eksperience pune 1-2 vjecare 2.shkathetesi e avancuar 3. aftesi per te mbajtur nivel te larte te konfidencialitetit 4.shkathtesi profesionale 5.patente makine te kategorise "c" për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni cv-në tuaj dhe dokum...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer ecomarket food shpk

Shofer ecomarket food shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane