Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ERCA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

shofer - ERCA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Itali, ofroj vend pune -shofer kamioni !

ERCA

-
Shqipëri
Ofertë urgjente -itali (bergamo)! -vetëm për aplikantët me dokumenta me të drejtë pune. erca albania ofron mundësi punësimi në kompani ndërtimi. -shofer kamioni - të jenë të pajisur me leje drejtimi (kategoria ce). kushtet tepër të kënaqshme ! mënyra e aplikimit :të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë cv e tyre ne ( formati word + fot...

Tirane, ofroj vend pune (shofer kamioni)

ERCA

-
Tiranë, Shqipëri
Erca albania ofron mundësi punësimi në : tirane -shofer kamioni( kategoria d) -ekskavatorist për më shumë informacion na telefononi në numrin 0699306646.

Gjermani , ofroj vend pune (ekskavatorist )!

Erca albania ofron mundësi punësimi në gjermani (dusseldorf). për personat që ndodhen në gjermani edhe nuk kanë një vend pune & me dokumenta nga vendet europiane. -ekskavatorist: eksperiencë pune. kompania siguron : -akomodimin -siguracionin shëndetësorë -kontratë pune -pushimet vjetore të paguara -pagesa tepër të kënaqshme mënyra e aplik...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer erca

Shofer erca dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane