Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Delta Security (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

shofer - Delta Security

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Staf teknik (6)

Delta Security

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi e mirë punësimi, me kushte të mira të punës dhe pagë konkuruese në treg. delta security - kompani profesionale e cila ofron shërbime të sigurisë në republikën e kosovës që nga viti 2006 per: shpall konkurs pozita: staf teknik vende të lira pune: 6 pozita vendi i punës: prishtinë përshkrimi i detyrave: instalim, servisim dhe mirëmb...

Staf teknik (6)

Delta Security

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi e mirë punësimi, me kushte të mira të punës dhe pagë konkuruese në treg. delta security – kompani profesionale e cila ofron shërbime të sigurisë në republikën e kosovës që nga viti 2006, shpall konkurs pozita: staf teknik vende të lira pune: 6 pozita vendi i punës: prishtinë përshkrimi i detyrave: instalim, servisim dhe mirëmbajtj...

Staf teknik (6)

Delta Security

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi e mirë punësimi, me kushte të mira të punës dhe pagë konkuruese në treg. delta security - kompani profesionale e cila ofron shërbime të sigurisë në republikën e kosovës që nga viti 2006, shpall konkurs pozita: staf teknik vende të lira pune: 6 pozita vendi i punës: prishtinë përshkrimi i detyrave: instalim, servisim dhe mirëmbajtj...

Staf teknik (6)

Delta Security

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi e mirë punësimi, me kushte të mira të punës dhe pagë konkuruese në treg. delta security – kompani profesionale e cila ofron shërbime të sigurisë në republikën e kosovës që nga viti 2006 per: shpall konkurs pozita: staf teknik vende të lira pune: 6 pozita vendi i punës: prishtinë përshkrimi i detyrave: instalim, servisim dhe mirëmb...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer delta security

Shofer delta security dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane