Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Credica LLC (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

shofer - Credica LLC

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Zyrtar për mbledhjen e kredive jo-performuese, zyrtar ligjor, praktikant

Credica LLC

-
Gjilan, Kosovë
Credica llc si rezultat i zgjerimit të aktivitetit të saj kërkon kandidatë të motivuar të aplikojnë për pozitat: zyrtar për mbledhjen e kredive jo-performuese (pejë, gjilan, mitrovicë) zyrtar ligjor (pejë, gjilan, mitrovicë) praktikant (pejë, gjilan, mitrovicë) përgjegjësitë kryesore: të kontaktoj dhe menaxhoj në baza të rregullta klientë...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer credica llc

Shofer credica llc dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane