Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:City.sa (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(3)
Kompanitë
Lloji

shofer - City.sa

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer (shpërndarës malli) (m)

City.sa

-
Kosovë
Shofer (shpërndarës malli) (m) kerkojmë shofer (shpërndarës malli) (m) per të marrë pjesë në konkurs duhet të keni : prej 20-40 vjet; mos të keni obligime të tjera përpos punës. pagesa/rroga: 350€ çfarë ofrojmë ne: kontratë 1 vjeçare me mundësi vazhdimi shtune/diele pushim. të interesuarat të lajmërohen këtu: 049761601 049340000 intervist...

Shofer (shpërndarës malli) (m)

City.sa

-
Kosovë
Shofer (shpërndarës malli) (m) kerkojmë shofer (shpërndarës malli) (m) per të marrë pjesë në konkurs duhet të keni : prej 20-40 vjet; mos të keni obligime të tjera përpos punës. pagesa/rroga: 350€ çfarë ofrojmë ne: kontratë 1 vjeçare me mundësi vazhdimi shtune/diele pushim. të interesuarat të lajmërohen këtu: 049761601 049340000 intervist...

Shitëse ne teren (f)

City.sa

-
Kosovë
Shitëse ne teren (f) kërkojmë shitese ne teren (femra) per të marrë pjesë në konkurs duhet të keni : provoj pune ; patent shofer; prej 20-35 vjet; mundeni me marë pjesë nga gjithë rajonet e kosovës; mos të keni obligime të tjera përpos punës. pagesa/rroga: 500/1000€ çfarë ofrojmë ne: lejohet marrja e veturave tona në shtepi; kontratë 1 vj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer city sa

Shofer city sa dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane