Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Buçaj Sh.p.k (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

shofer - Buçaj Sh.p.k

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Vozitës kategoria "c"

Buçaj Sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Korporata buçaj shpall konkurs për pozitat: vozitës kategoria “c” detyrat dhe përgjegjësitë: bën pranimin e mallit nga depoisti sipas faturave te mallit;bën transportin e mallit prej depos deri tek blerësit;i përmbahet planit ditor të vizitave (route planit të cilin e merr nga mbikëqyrësi);mban evidencë financiare ditore për vlerën e mall...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer bucaj sh p k

Shofer bucaj sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane