Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Blue Filters Kosova (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

shofer - Blue Filters Kosova

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher i shitjes (30 pozita)

Blue Filters Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli i pozitës: menaxher i shitjes (30 pozita) lokacioni: në të gjithë kosovën kriteret e punësimit: aftësi të mira komunikimi patent shofer (kategoria b) veturë personale mosha: 22 - 45 vjeç

Montues

Blue Filters Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli i pozitës: montues lokacioni: në të gjithë kosovën përgjegjësitë dhe detyrat: u monti mi dhe servisimi i sistemeve t ë ujit ; kualifikimet: u kandidat ë t duhet të jenë mbi moshën 18 vjeçare; u të ketë të kryer shkollën e mesme; u përvojë punë në hidroinstalim; u të jetë i/e aftë të punoj me mbikëqyrje minimale; u komunikimi i mir...

Menaxher i shitjes

Blue Filters Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Blue filters kosova është kompani e cila u ofron klientëve sisteme të filtrimit të ujit, filtra uji, fishekë dhe pajisje të tjera të certifikuara nga nsf international, një organizatë udhëheqëse globale e pavarur e shëndetit publik dhe sigurisë. titulli i pozitës: menaxher i shitjes lokacioni: në të gjithë kosovën përgjegjësitë dhe detyra...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer blue filters kosova

Shofer blue filters kosova dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane