Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Big Market (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

shofer - Big Market

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer - e re

Big Market

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania tirana cash & carry shpk, qe operon ne treg prej me shume se 25 vitesh, ofron vend pune si shofer te klasit "b", klasit "c-cap". ofrojme pagese dhe kushte te kenaqshme pune. te interesuarit te kontaktojne ne numrin me poshte : 069 406 5550 adresa: prush, gropaj, godina "tirana cash & carry"

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer big market

Shofer big market dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane