Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Beta Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

shofer - Beta Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer - kategoria c (4)

Beta Group

-
Lipjan, Kosovë
Beta group shpall konkurs për pozitën: lokacioni: lipjan 4 shofer – kategoria c detyra dhe përgjegjësitë: përgjegjës për transportin dhe drejtimin e kamionit, si dhe për bartjen e mallit; kualifikimet e kërkuara: kandidatët duhët të kenë të përfunduar shkollën e mesme.të ketë përvojë pune si shofer i kamionit apo kombit;të jenë të p...

Merchandiser/e (2), agjent/e te shitjes (2)

Beta Group

-
Deçan, Kosovë
Beta group sh.p.k shpall konkurs për pozitën: 2 merchandisera/e dhe 2 agjent/e te shitjes – rajoni i dukagjinit kandidat ët dhe kandidatet për këto pozita duhët të kenë vendbanimin në këto qytete: peja, gjakova apo prizren. merchandiser/e detyra dhe përgjegjësitë : pozicionimi i produkteve n ë kategori në përputhje me pari...

Merchandiser/e (2), agjent/e të shitjes (2) – rajoni i dukagjinit

Beta Group

-
Gjakovë, Kosovë
Beta group sh.p.k shpall konkurs për pozitën: merchandisera/e (2) dhe agjent/e te shitjes (2) – rajoni i dukagjinit kandidatët dhe kandidatet për këto pozita duhët të kenë vendbanimin në këto qytete: peja, gjakova apo prizren. merchandiser/e detyrat dhe përgjegjësitë : pozicionimi i produkteve në kategori në përputhje me p...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer beta group

Shofer beta group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane