Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:BIPEX COMPANY (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

shofer - BIPEX COMPANY

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune shofer

BIPEX COMPANY

-
Tiranë, Shqipëri
Bipex shpk, kompani e licensuar ne fushen e dergesave postare kerkon te punesoje : 1. shofer per rrethinat e tiranes ose qytete te tjera te shqiperise. kushtet per aplikim : a. me ose pa eksperience b. te jete i sjellshem dhe i komunikueshem. c. te jete i perkushtuar ndaj punes dhe ta beje me deshire ate. c. te kete patente te klasit b of...

Bipex shpk, kompani kerkon te punesoje shofer shperndares me makine

BIPEX COMPANY

-
Tiranë, Shqipëri
Bipex shpk, kompani me objekt kryesor delivery/poste/e-commerce kerkon te punesoje : -shofer shperndares me makine. detyrat dhe pergjegjesite : -te kujdeset per shperndarjen e produkteve ne rrethe ne zonen e vete. -te kete si fokus kryesor shitjen dhe ruajtjen e marredhenies me klientet. aftesite kryesore: -te jete i komunikueshem dhe i s...

Tirane, ofrohet vend pune shofer shperndares per zonen e tropje/ peshkopi

BIPEX COMPANY

-
Tiranë, Shqipëri
Bipex shpk, kompani e licensuar si operator postar, fokusuar ne shperndarjen e produkteve per te trete, kerkon te punesoje: 1. shofer shperndares per zonen e tropje/ peshkopi. kushtet per aplikim : 1.preferohet te jete njohes i kesaj zone. 2.te jete i sjellshem dhe i komunikueshem. 3.te kete frymen e bashkepunimit me stafin dhe drejtuesit...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer bipex company

Shofer bipex company dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane