Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:BAULED Sh.P.K (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

shofer - BAULED Sh.P.K

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer

BAULED Sh.P.K

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania e ndriçimit bauled ofron vend pune: shofer adresa : bauled shpk tiranë, rruga "pavarsia", mbrapa casa italia. detyrat drejton automjetin me të cilin është i ngarkuar për nevojat e kompanisë. kryen transportin e produkteve tek blerësit sipas porosisë në adresën e dhënë. transporton mallin e blerë nga furnitorët e kompan...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer bauled sh p k

Shofer bauled sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane