Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:BASHA.B (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

shofer - BASHA.B

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, kerkohet shofer

BASHA.B

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkoj shofer furgoni me dëshmi taksisti për të punuar në linjën tiranë - kuçovë, kuçovë - tiranë. preferohet me banim afër zonës së unazës së re. për më shumë info kontaktoni në nr. 0692181924 cel. : 069 21 81 924

Tirane, ofroj vend pune shofer me dëshmi taksisti

BASHA.B

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkoj shofer për transport pasagjerësh me furgon (taxi 8+1) në destinacionet: tiranë - kuçovë, kuçovë - tiranë. e domosdoshme të ketë dëshminë e taksistit. preferohet me banim afër zonës së unazës së re. për më shumë info më kontaktoni në nr. 0692181924 cel. : 069 21 81 924

Tirane, ofroj vend pune shofer furgoni taxi 8+1

BASHA.B

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkoj shofer me dëshmi taksisti për furgonin (taxi 8+1) për destinacionet tiranë - kuçovë, kuçovë - tiranë. preferohet të jetë me banim afër zonës së unazës së re. paga mujore 420 mijë lekë të vjetra. për më shumë info më kontaktoni në nr. e cel: 0692181924 cel. : 069 21 81 924

Tirane, ofroj vend pune shofer për taxi 8+1 me dëshmi taksisti

BASHA.B

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkoj shofer për transport të përditshëm pasagjerësh me furgon (taxi 8+1) në destinacionet: tiranë - kuçovë, kuçovë - tiranë. preferohet me banim afër zonës së unazës së re/yzberisht/kashar/kombinat. të ketë dëshmi taksisti. për më shumë info, më kontaktoni në nr. 069 21 81 924 cel. : 069 21 81 924

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer basha b

Shofer basha b dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane