Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:AplikimePunesimi.Com (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

shofer - AplikimePunesimi.Com

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punesim per motorist dhe shofer taksie ne malte!

AplikimePunesimi.Com

-
Tiranë, Shqipëri
# puno_jeto_ne_malte # punesohu_ne_europe ♨️v ende te lira pune per ♨️ : motorist – delivery shofer taksie – taxi driver ✔ 🌐motorist – delivery ✔ 🌐shofer taksie – taxi driver ♨️ ofrohet ♨️ : ✅ ➡️ kontrate pune 1 vjecare ✅ ➡️ vize pune 1 vjecare ✅ ➡️ guide akomodimi ✅ ➡️ sigurime shoqerore ❌❌ punesim i menjehershem❌ ❌ ❌ ❌ 0686081032❌❌ pe...

Pozicione pafund ne fushen e ndertimtarise ne malte!

AplikimePunesimi.Com

-
Tiranë, Shqipëri
# punesim_mjeshter_armature # puno_jeto_ne_malte # punesim_mjeshter_murator_mekanik_shofer # punesohu_ne_ndertimtari_ne_europe ♨️v ende te lira pune per ♨️ : ✔ 🌐mjeshter armature ✔ 🌐mjeshter muratore ✔ 🌐 shofer c/ce/eskavatorist ✔ 🌐 mekanik♨️ ofrohet ♨️ :✅ ➡️ kontrate pune 1 vjecare ✅ ➡️ vize pune 1 vjecare ✅ ➡️ kontrate akomodimi ✅ ➡...

Punesohu ne ndertimtari ne europe!punesohu ne malte!

# punesohu ne # europe #punesohu ne # malta ⚡ mundesi punesimi ne malta per : 🔥 murator 🔥 armature 🔥 karpentier 🔥 shofer i mjeteve te renda(eskavator/vinc) 🔥 punetor i thjeshte 💰 kerkohet: 🔥 njohuri te gjuhes angleze bazike /ose italiane 🔥 eksperience perkatese (mbi 6 muaj) 💰 ofrohet: 🔥 kontrate pune 1 vjecare 🔥 vize pune 🔥 gu...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer aplikimepunesimi com

Shofer aplikimepunesimi com dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane