Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:4ECOLOR (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

shofer - 4ECOLOR

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Motorrist per dergesa

4ECOLOR

-
Tiranë, Shqipëri
Adresa: rr.fadil rada pas ish atsh. kompania 4ecolor me zyra ne qender te tiranes dhe me eksperience 20 vjecare ne treg, ofron vend pune afatgjate per shperndarje brenda tiranes. shofer me motorr me patente veture per transport te thjeshte ne adresa fikse ne tirane. maksimumi deri ne 5 rruge dhe deri ne 70 kilometra ne dite e monitoru...

Tirane, ofrohet vend pune motorrist per dergesa

4ECOLOR

-
Tiranë, Shqipëri
Adresa: rr.fadil rada pas ish atsh. kompania 4ecolor me zyra ne qender te tiranes dhe me eksperience 20 vjecare ne treg, ofron vend pune afatgjate per shperndarje brenda tiranes. shofer me motorr me patente veture per transport te thjeshte ne adresa fikse ne tirane. maksimumi deri ne 5 rruge dhe deri ne 70 kilometra ne dite e monitoruar m...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer 4ecolor

Shofer 4ecolor dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane