Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

shofer

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 578 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer shoerndarje

Tropico albania

-
Durrës, Shqipëri
Kompania "tropico albania" kerkon te punesoje shofer me patente klasi b ose c per zonen e malit te robit. pagesa 50,000 leke plus sigurimet qe paguhen nga ana e kompanise. te gjithe te interesuarit te shkruajne ne whatssapp. ben ndarjen sipas porosive te klienteve ne magazine. ben shperndarjen e produkteve nga magazina tek klienti. dore...

Shofer - e re

Tiranë, Shqipëri
📌✅kompania e dyshekeve kerkon te punesoje shofer ✅kriteret e punes: 🍀 te jete i pajisur me patente 🔷te jete me banim ne tirane 👉punesim per periudhe afatgjate ✅ofrohen : 😃kushte te mira pune 🌟 staf mikeprites 💸 paga : 600 mij leke 📍adresa : rruga teodor keko, astir,tirane 📲📞per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numr...

Shofer - e re

Shqipëri
Ofrohet vend pune ekzekutues porosish te gatshme mallrash ushqimor. paga 55000 leke me sigurime te paguara orari 07:00-16:30 e diela pushim per me shume info kontaktoni ne nr e telefonit faleminderit! afati i fundit i aplikimit: 01/01/2024 19:34

Shofer - e re

Zogaj Gorenje

-
Kosovë
Kushtet: shkollimi: shkolla e mesme e perfunduar (e preferuar) mosha e preferuar: 20-40 vjeçare te kete patent shofer dergesat e mallrave kontakt: +38349540056

Shofer - e re

Revo hospitality group është themeluar në vitin 2018 dhe është një nga kompanitë lider që operon në biznesin e hotelerisë në tiranë. revo hospitality group menaxhon markat më të dalluara në industri si salt restaurant , lift steak & rooftop bar dhe zinxhirin opa greek street . revo hospitality group po kerkon profesionistë me pervojë dhe ...

Shofer - e re

Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune shofer transport njerezish tirane rinas me makine personale. makina duhet te jete me kushte mesatare dhe ekonomike per trqnsport njerezish tirane rinas. kerkohet : makine (benzin gaz, hybrid , elektrike) njohuri baze te gjuhes angleze aftesi te mira ne komunikim me njerezit paga e kenaqeshme. ndikohet nga konsumi i makin...

Shofer - e re

Shqipëri
Kompania open bus albania që operon në sektorin e turizmit kërkon shoferë autobusi me eksperiencë pune. kriteret: të ketë patent të klasit d të jetë i komunikueshëm prioritet: eksperiencë pune në turizëm për të gjithë të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit për një mundësi për intervistë pranë ambjenteve të kompanisë. kontakt...

Shofer

M.E. Display

-
Prizren, Kosovë
M.e. display është një kompani e specializuar në shitjen e lëndëve të para dhe pajisjeve në industrinë e shtypit, si dhe furnizimin me materiale për reklamim përmes përfaqësive të brendeve të njohura botërore.. për nevojat e pikës shitëse në prizren, kompania m.e display shpall konkurs për poziten si në vijim: pozita: shofer përgjegjësitë...

Shofer

Shqipëri
Job vacancy announcement a diplomatic mission to the republic of albania is looking for an experienced and efficient driver. driver duties and responsibilities • practice safe driving habits • follow all state and national safety regulations and standards • accurately follow routes, maps, and directions • open vehicle doors and assist pas...

Shofer

Kosmonte Foods

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni: shofer departamenti i logjistikes tirane “kosmonte foods tirana” sh.p.k, kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. “kosmonte foods tirana”, ofron pune te rregullt brenda dhe jashte vendit, te qendrueshme dhe me kontrate a...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer

Oferta pune shofer dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane