Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

shofer

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 559 rezultate (Këshilla për kërkim)

Motorrist per dergesa - e re

Ad

4ECOLOR

-
Tiranë, Shqipëri
Adresa: rr.fadil rada pas ish atsh. kompania 4ecolor me zyra ne qender te tiranes dhe me eksperience 20 vjecare ne treg, ofron vend pune afatgjate per shperndarje brenda tiranes. shofer me motorr me patente veture per ...

Shofer/ nd-magazinier sistemues asistente shitie

Ad

Instal Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kriteret e punesimit: ▪arsim i mesem ose i larte ▪mosha 18-25 vjec ▪leje drejtimi kalsit b/c ▪komunikim ne grup ▪pergjegjesi ne procesin e punes pergjegjesi ne procesin e punes ▪komunikim ne grup ▪arsim i mesem ose i l...

Shofer - e re

Art and Tourism Development Group

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group), një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton për të aplikuar në pozicionin e punës: shofer kandidatet duhet të plotësojnë këto kritere: të zotërojë patentë të klasit c; të ketë e...

Shofer

Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjese e kompanise atdg (art and tourism development group), nje nga kompanite lider ne fushen e turizmit dhe hotelerise, me nje shtrirje te gjere ne bregdetin shqiptar. ju fton te aplikoni ne pozicionin e: shofer kandidatet duhet te plotesojne keto kritere: • te zoteroje patente te klasit c; • te kete eksperi...

Shofer

Fier, Shqipëri
Modeste shpk kerkon te punesoje shofer. te kete eksperience pune te meparshme ne kete profil. kontakt : email: info@modesteshpk.com cel. +

Shofer

KRACO

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kraco kerkon punonjes shofer. detyrat ben shperndarjen e produkteve nga magazine qendrore tek klientet. dorezon ne kohe dhe ne destinacionin e dukur porosite / produktet. pergjegjes per inventarin e mallit ne dorezim nga magazine dhe per demtimin e mallit gjate transportit. kualifikimet arsim te mesem. eksperience 2-3 vite si s...

Shofer

Big Market

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania tirana cash & carry shpk, qe operon ne treg prej me shume se 25 vitesh, ofron vend pune si shofer te klasit "b", klasit "c-cap". ofrojme pagese dhe kushte te kenaqshme pune. te interesuarit te kontaktojne ne numrin me poshte : 069 406 5550 adresa: prush, gropaj, godina "tirana cash & carry"

Shofer

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ...

Shofer

Tiranë, Shqipëri
Instal group sh.p.k me eksperience te madhe ne fushen e hidrosanitareve ne shqiperi kerkon te punesoje shofer. kriteret qe duhet te permbushin kandidatet: 1. mosha e preferuar 18-25 vjec. 2. arsimi i mesem ose i larte ( nuk perben problem) 3. aftesi te mira organizimi dhe pune ne skuader 4. vendbanimi: tirane cfare ofrojme ne: 1.paga moti...

Shofer

Durrës, Shqipëri
Sanarix sh.p.k eshte ne kerkim te kandidateve te motivuar dhe te pasionuar ne pozicionin shofer, logjistik ne durres per t'ju bashkuar nje ekipi te mrekullueshem. permbledhja e pozicionit: shoferi i kompanise eshte ne sherbim te sanarix sh.p.k per cdo nevoje qe paraqitet per transportin e stafit, dokumenteve, aseteve si dhe ne pritje-perc...

Shofer

A.M.G sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi a.m.g sh.p.k e themeluar qe ne vitet 90. një kompani me eksperiencë 25 vjeçare në fushën e importit dhe shpërndarjes së produkteve ushqimore të ngrira si akullore algida (magnum, corneto, carte'dor, scandal, king kone…), produkte pule lezita (kotoleta, krahe pule, finger pule, fileto pule), produkte brumi ioniki, perime polar f...

Shofer

KRACO

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kraco shpall vakant pozicionin e punes: shofer detyrat ben shperndarjen e produkteve nga magazine qendrore tek klientet. dorezon ne kohe dhe ne destinacionin e dukur porosite / produktet. pergjegjes per inventarin e mallit ne dorezim nga magazine dhe per demtimin e mallit gjate transportit. kualifikimet arsim te mesem. eksperie...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer

Oferta pune shofer dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane