Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Remote - Home Office - Smartwork (Fshij) Fshijini të gjitha

Remote - Home Office - Smartwork

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Konsulent/e klienti / tele-marketing online nga shtepia

administrator

-
Tiranë, Shqipëri
Alb-i shpk operon dhe ofron zgjidhje bashkohore ne fushen e marketingut online ne jemi ne kerkim te vazhdueshem te taleneteve te reja, te cilet te ambjentohen me produktet dhe sherbimet e kompanise. ju merrni detyra, projekte dhe raste konkrete dhe i zhvilloni ato ne bashkepunim te ngushte me specialistet tane. puna do te kryhet nga shtep...

Tirane, ofroj vend pune arkitekt / 3d artist

CodeskDesign

-
Tiranë, Shqipëri
Codesk design kerkon te punesoj nje arkitekt – 3d artist per tu bashkuar sa me shpejte me ekipin tone ne itali, ne milano per studio arkitekture i specializuar ne luxury properties. kandidati ideal duhet te zhvilloje rendering dhe projektime per ndertesa civile (banesa) nen udheheqjen e arkitekteve tane. nuk kerkohet transferim, puna do t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune remote home office smartwork

Oferta pune remote home office smartwork dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane