Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Konsulenc (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Konsulenc

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Arkatare (2), sektoris/e (6), kuzhinere (2)

ARBER GROUP SHPK

-
Pejë, Kosovë
Konkurs pune marketi arbe kohe afatgjate dhe sezonale. market arberi group shpk lokacioni: peje, rruga tahir shala 2. – (hyrja loxhe-poqeste) pozitate jan keto: akatar/e sektorist/e kuzhiniere pergjesite dhe kualifikimet te kene te perfunduar shkollimin e mesem të ketë përkushtim dhe interesim për të mësuar si dhe të jetë i gatshëm të pun...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune konsulenc

Oferta pune konsulenc dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane