Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Retail dhe Distribuim (Fshij) Fshijini të gjitha

Retail dhe Distribuim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 164 rezultate (Këshilla për kërkim)

Business development representative - e re

Manpower Group

-
Prishtinë, Kosovë
Manpower bulgaria ood - branch in kosovo looking for a business development representative. your role will be to seek new business opportunities by contacting and developing relationships with potential customers. you can be one of our superstars if you have: experience in b2b sales interest in the hr industry (and if you have experience ...

Merchandiser - e re

Buçaj

-
Prishtinë, Kosovë
Aplikoni duke dërguar cv tuaj në email: hr@bucaj-ks.com tags buçaj merchandiser gjilan prishtine shitje promovim retail

Asistent/e në departamentin e shitjes dhe marketing me furnitorë - e re

ITD Prishtinë

-
Prishtinë, Kosovë
Itd prishtinë sh.p.k. ka filluar operimin në kosovë që prej vitit 2003 dhe është pjesë e një prej grupeve më të mëdha në rajon. është një ndër kompanitë më të mëdha dhe lider në teknologjinë e informacionit. itd prishtinë sh.p.k. është distributor i teknologjisë së informacionit duke patur në portofol brendet më të njohura ndërkombëtare s...

Menaxher klienti (departamenti i shitjes) - e re

ITD Prishtinë

-
Prishtinë, Kosovë
Itd prishtinë sh.p.k . ka filluar operimin në kosovë që prej vitit 2003 dhe është pjesë e një prej grupeve më të mëdha në rajon. është një ndër kompanitë më të mëdha dhe lider në teknologjinë e informacionit. itd prishtinë sh.p.k. është distributor i teknologjisë së informacionit duke patur në portofol brendet më të njohura ndërkombëtare ...

Arkatare, sektorist/e, kamarier/e - e re

Viva Fresh Store

-
Pejë, Kosovë
Re recruiting@vivafresh-rks.com po ashtu edhe linku per aplikim: https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-peje-2/ tags arkatare sektorist sektoriste kamarier kamariere viva fresh store

Sektorist - e re

Tregu Group

-
Prishtinë, Kosovë
Tregu group shpallë konkurs për: sektorist detyrat dhe përgjegjësitë: përvojë pune të shitjes me pakicë. përgjegjësi për sektorin e caktuar. aftësi të mira komunimkimi. ambicie dhe motivim. apliko për tu bërë pjesë e një vendi të ngrohtë me kushte të mira pune. si të aplikoni? kandidatët e interesuar, mund të zgjedhin të aplikojnë nëpërmj...

Vende të lira pune - e re

Water Boutique

-
Prishtinë, Kosovë
Water boutique kerkon te punesoje agjent tregtar meshkuj & femra (10 vende te lira pune) kusht i domosdoshem makine personale aplikantet çift kan avantazhpagese baze + % të interesuarit te kontaktojne ne numrin 048209025 tagged as: agjent, agjent tregtar, agjente tregtare, prishtine, retail, shitje, water boutique ⚠️ shiko 6 shpallje që s...

Asistente e shitjes (prishtina mall) - e re

Via Delle Rose

-
Prishtinë, Kosovë
Via delle rose shpallë konkurs për poziten: asistente e shitjes në dyqan lokacioni: prishtina mall për të aplikuar kontaktoni në numrin 045 272 441 (tel/viber) tagged as: asistente, asistente e shitjes, prishtina mall, prishtine, retail, shitje, via delle rose ⚠️ shiko 6 shpallje që skadojne sot

Asistent/e në departamentin e shitjes dhe marketing me furnitorë - e re

ITD Prishtinë

-
Prishtinë, Kosovë
Itd prishtinë sh.p.k. ka filluar operimin në kosovë që prej vitit 2003 dhe është pjesë e një prej grupeve më të mëdha në rajon. është një ndër kompanitë më të mëdha dhe lider në teknologjinë e informacionit. itd prishtinë sh.p.k. është distributor i teknologjisë së informacionit duke patur në portofol brendet më të njohura ndërkombëtare s...

Menaxher klienti (departamenti i shitjes) - e re

ITD Prishtinë

-
Prishtinë, Kosovë
Itd prishtinë sh.p.k . ka filluar operimin në kosovë që prej vitit 2003 dhe është pjesë e një prej grupeve më të mëdha në rajon. është një ndër kompanitë më të mëdha dhe lider në teknologjinë e informacionit. itd prishtinë sh.p.k. është distributor i teknologjisë së informacionit duke patur në portofol brendet më të njohura ndërkombëtare ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune retail dhe distribuim

Oferta pune retail dhe distribuim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane