Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Marketing (Fshij) Fshijini të gjitha

Marketing

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 203 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkojm video editor - e re

Editpro consulting

-
Prishtinë, Kosovë
Pershendetje jemi ne kerkim per puntor me njohuri te avancuar ne adobe premierpro. duhet te keni pervoj pune dhe njohuri te gjuhes anglezene nivel te larte. te ne bejm reklamim dhe pergatitje te videove ne rrjete sociale per firmen tone si dhe per klientet ton. kerkojm puntor qe jane te gatshem te ja nisin menjeher punes ne zyren tone. zy...

Onecontact macedonia customer support - e re

Hiring alert? if you are a customer support team player ?‍???‍?? who is: - native level bilingual (english & french) - empathetic - resourceful - problem solver - result driven - team oriented - willing to learn - flexible to work mon – fri between 9:00 am - 5:30 pm (us/canada est time zone)

Photoshop editor - e re

Editpro consulting

-
Prishtinë, Kosovë
Pershendetje jemi ne kerkim per puntor me njohuri te avancuar ne adobe photoshop. duhet te keni pervoj pune dhe njohuri te gjuhes anglezene nivel te larte. te ne bejm reklamim dhe pergatitje te videove ne rrjete sociale per firmen tonesi dhe per klientet ton. kerkojm puntor qe jane te gatshem te ja nisin menjeher punes ne zyren tone. zyre...

Merchandiser regjional - e re

ALBI Commerece

-
Prishtinë, Kosovë

Agjent tregtar meshkuj & femra (10) - e re

Water Boutique

-
Prishtinë, Kosovë
Water boutique kerkon te punesoje agjent tregtar meshkuj & femra (10 vende te lira pune) kusht i domosdoshem makine personale aplikantet çift kan avantazhpagese baze + % të interesuarit te kontaktojne ne numrin 048209025

Merchandisere (5) - e re

PERFECT BLUE LLC - NIVEA

-
Prishtinë, Kosovë
Perfect blue l.l.c me seli ne llapllaselle, cagllavice shpallë konkurs për pozitën: 5 merchandisere femra (pozita është me orar të plotë të punës) përgjegjësitë për pozitën është përgjegjës për zgjerimin, ruajtjen e pozicionimit dhe ekspozimin e të gjitha produkteve të brendeve të kompanisë në pikën apo planin e caktuar; siguron informaci...

Asistent i e-commerce dhe social media - e re

AS SPORT

-
Prishtinë, Kosovë
As sport u themelua në prishtinë, në vitin 2014. ne jemi përfaqësues të sport vision dhe sport reality, ndërsa numërojmë rreth 15 pika shitëse, me markat sportive më të njohura botërore. bëhu pjesë e ekipit tonë në pozitën: asistent i e-commerce dhe social media përgjegjësitë: kujdeset për shtimin dhe mirëmbajtjen e produkteve në website ...

Content writer gjermanfolës/e - e re

Piar Creations

-
Prishtinë, Kosovë
Piar dita e ditës po rritet, e tash, në këtë periudhë kemi nevojë për një content writer që ka njohuri shumë të mira në gjuhën gjermane. apliko nëse: ke përvojë pune si content writer; e njeh gjuhën gjermane. cv-në tuaj dhe një letër motivuese (në gjuhën gjermane) mund ta dërgoni në: [email protected] konkursi është i hapur deri me datën ...

Agjent/e i shitjeve online - e re

ArtaKolli Group

-
Mitrovicë, Kosovë
Ofert pune - agjent/e të shitjeve online ! kompania jonë shtrihet në kosovë, shqipëri dhe maqedoni kompania jonë merret me shitjet e një numri të madhë të produkteve si: tekstil,veshmbathje,akserorë të ndryshëm për meshkuj dhe femra. kerkojmë -te keni aftësi të punoni me rrjetin social : facebook -te jeni korrekt dhe i/e shkathët në komun...

B2b online sales agents speaking english (advanced level)

CyberManiaks

-
Prishtinë, Kosovë
B2b online sales agents speaking english (advanced level) our online shop transacts in more than 100 currencies from all countries of the world, it is localized in many languages. we serve cross-platform b2c and b2b sales channels on allcontinents. we create, develop and support complex sales, administrative and technical systems for tele...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune marketing

Oferta pune marketing dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane