Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Call Center (Fshij) Fshijini të gjitha

Call Center

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 507 rezultate (Këshilla për kërkim)

Call center vlore

Ad

Jump

-
Vlorë, Shqipëri
Kërkohen operatorë me eksperience pune, ne gjuhen italiane. pune me kohe te plote ose me turne 4 dhe 6 orarsh. pagesat nga më te larta në treg. siguracjonet të gjitha të paguara nga ne 😊 0675649911 insta : jump_cal...

Call agent (gjuhë gjermane) (200) - e re

Blitz Group

-
Ferizaj, Kosovë
Blitz group- ferizaj kompani në rritje e sipër në tregun gjerman hap konkurs për 200 call agent të gjuhës gjermane. kërkesat: të flasin rrjedhshëm gjuhën gjermane niveli i gjuhës minimumi b1 të keni aftësi të mira kompjuterike përvoja paraprake në call center përparsi. çka ofrojm ne: paga duke filluar nga 700 deri 1300 euro +bonuse të gji...

Telemarketing agent - e re

RING SOLUTIONS

-
Prishtinë, Kosovë
Job description we are looking for talents to join our team! it doesn't matter whether you are a call center professional, telephone operator, customer advisor or career changer - if you enjoy dealing with people and are good at communicating, and then become part of our ring solution family now. salary top industry earnings! fixed amount...

Call agent (gjuhë gjermane) (200) - e re

Blitz Group

-
Ferizaj, Kosovë
Blitz group- ferizaj kompani në rritje e sipër në tregun gjerman hap konkurs për 200 call agent të gjuhës gjermane. kërkesat: të flasin rrjedhshëm gjuhën gjermane niveli i gjuhës minimumi b1 të keni aftësi të mira kompjuterike përvoja paraprake në call center përparsi. çka ofrojm ne: paga duke filluar nga 700 deri 1300 euro +bonuse të gji...

Tirane, webcall kerkon te punesoje •agjente dhe retention •agjente financiare anglisht dhe italisht - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Webcall kerkon te punesoje •agjente dhe retention •agjente financiare anglisht dhe italisht •baza neto fillon nga 700 euro deri ne 1000 euro •retention ne anglisht dhe italisht •baza 1000 euro dhe % me te larta ne treg •adresa: xhamlliku kontaktoni whatsapp +355 68 351 8227

Call center agent - e re

Ins-center

-
Prishtinë, Kosovë
Jemi duke kërkuar për agjentë në gjuhën gjermane.kontakto tani +38344466759 viber.

Agjente financiar te gjitha gjuhet! (mundesi remote) - e re

Supreme_Agency_

-
Tiranë, Shqipëri
Supreme_agency_ ka nisur rekrutimet per agjente financiar per te gjitha gjuhet. gjuhet: italisht, spanjisht, anglisht, greqisht, frengjisht. pagesa 600 euro. mundesi remote. vetem me eksperience. adresa: stadiumi dinamo, qender, astir, komuna e parisit, kullat binjake. te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp: 0688200802 ose insta: supr...

Tirane, ofroj vend pune part time luce gas parttime 500l+2500l kontrata - e re

Supreme_Agency_

-
Tiranë, Shqipëri
Supreme_agency_ ka nisur rekrutimet per operatore luce gas. ofrohet: orar fleksibel (punohet ne cdo orar te dites, sa ore te duash). pagesa deri 500 l dhe kontrata deri 2500 l. me eksperience ose pa eksperience. vendodhja : rr. kavajës te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp: 0688200802 ose insta: supreme_agency_ email: supremeagency23...

Ofroj vend pune part time operator telec it,400-800l/h +500/3500 k - e re

Supreme_Agency_

-
Tiranë, Shqipëri
Supreme_agency_ ka nisur rekrutimet per pozicionet operator telecom italia. gjuha : italiane orari i punes: part time 10.00-14.00 ose 15.00-19.00. full time 10.00-19.00. punesim vetem ne zyre. persona me/ pa eksperience. pagesa: personat pa eksperience 300-800 lek ora e punes + 500/3500 lek per kontrate. personat me eksperience 400-800 le...

Praktikant/e në qendër të thirrjeve - e re

Ipko

-
Prishtinë, Kosovë
Praktikant/e në qendër të thirrjeve ipko është një nga organizatat më të suksesshme në kosovë dhe gjithnjë në rritje. ne e kemi arritur suksesin përmes profesionalizmit, kreativitetit dhe punës ekipore. ne jemi vazhdimisht në kërkim të personave të talentuar që të na bashkohen në punën tonë. kësaj radhe, shpallim konkurs për: praktikant/e...

Supreme_agency_ tirane, ofroj vend pune part time luce gas parttime 500l+2500l kontrata - e re

Supreme_Agency_

-
Tiranë, Shqipëri
Supreme_agency_ ka nisur rekrutimet per operatore luce gas. ofrohet: orar fleksibel (punohet ne cdo orar te dites, sa ore te duash). pagesa deri 500 l dhe kontrata deri 2500 l. me eksperience ose pa eksperience. vendodhja : rr. kavajës te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp: 0688200802 ose insta: supreme_agency_ email: supremeagency23...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune call center

Oferta pune call center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane