Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ferizaj

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 111 rezultate (Këshilla për kërkim)

Praktik

Ad

Bademi

-
Ferizaj, Kosovë
Dekor i tortave shitje e tortave puntorja praktikante duhet te kete njohuri mbi dekorin e tortave dhe deshiren per te mesuar . te flas me klient te regjistroj kerkesat e klienteve shkolla e mesme te keni aftesi te p...

Call agent (gjuhë gjermane) (200) - e re

Blitz Group

-
Ferizaj, Kosovë
Blitz group- ferizaj kompani në rritje e sipër në tregun gjerman hap konkurs për 200 call agent të gjuhës gjermane. kërkesat: të flasin rrjedhshëm gjuhën gjermane niveli i gjuhës minimumi b1 të keni aftësi të mira kompjuterike përvoja paraprake në call center përparsi. çka ofrojm ne: paga duke filluar nga 700 deri 1300 euro +bonuse të gji...

Call agent (gjuhë gjermane) (200) - e re

Blitz Group

-
Ferizaj, Kosovë
Blitz group- ferizaj kompani në rritje e sipër në tregun gjerman hap konkurs për 200 call agent të gjuhës gjermane. kërkesat: të flasin rrjedhshëm gjuhën gjermane niveli i gjuhës minimumi b1 të keni aftësi të mira kompjuterike përvoja paraprake në call center përparsi. çka ofrojm ne: paga duke filluar nga 700 deri 1300 euro +bonuse të gji...

Arkëtar - e re

KAM Market

-
Ferizaj, Kosovë
Jobs.ks@kam-market.mk tags arketar kam market prishtina market arke

Rrobaqepëse (5), punëdore (qendistare) (5) - e re

Atelie Vlora&Kaltrina

-
Ferizaj, Kosovë
Rrobaqepse (5) aftesite & pergjegjesite njohjen e punes me maqin dhe teknikat e qepjes aftesin per te mesuar dhe adaptuar teknikat e punes sipas menyre se funksionimit te kompanise aftesin e te mesuarit te shpejt realizimin e punes konform standardeve te kompanise angazhimin per te arritur produktivitet te larte ne pune komunikim dhe qend...

Shitëse fizike (3), shitëse online (2) - e re

Atelie Vlora&Kaltrina

-
Ferizaj, Kosovë
Shitja fizike ( 3 vende të lira) aftësitë aftësi të larta në prezantimin e kompanisë qasja në bashkëveprim me klientin të jetë brenda frymes së brendit shije mbi industrinë e modës, aftësinë për të ndjerë dhe kuptuar dëshirat dhe nevojat e klientëve bashkëpunuese dhe e gatshme për tu integruar në kulturen e kompanise përgjegjësitë qendrim...

Graphic designer - e re

Green Village

-
Ferizaj, Kosovë
We are hiring ! job title: graphic designer location: ferizaj, kosovo industry: food and restaurant job description: we're hiring a graphic designer with 2+ years of experience to join our on-site team in ferizaj. you'll develop creative designs for the restaurant and food-related content, including print and digital media. you'll work co...

Visual merchandiser/e, arkatar/e, asistent/e i/e shitjes, depoist - e re

A&M Mega Store

-
Ferizaj, Kosovë
A&m mega store hap vende tё lira pune pёr individёt e intersuar: pozitat : v isual merchandiser/e , arkatare, asistente të shitjes dhe depoist vendi i punës : fushe kosove, prizren, ferizaj, mitrovice orari i punë: i plotë afati për aplikim: deri më 28/04/2023 kriteret pёr pozitat visual merchandiser/e , arkatare, asitente te shitjes dhe ...

Shitëse fizike (3), shitëse online (2) - e re

Atelie Vlora&Kaltrina

-
Ferizaj, Kosovë
Shitja fizike ( 3 vende të lira) aftësitë aftësi të larta në prezantimin e kompanisë qasja në bashkëveprim me klientin të jetë brenda frymes së brendit shije mbi industrinë e modës, aftësinë për të ndjerë dhe kuptuar dëshirat dhe nevojat e klientëve bashkëpunuese dhe e gatshme për tu integruar në kulturen e kompanise përgjegjësitë qendrim...

Asistent/e të shitjes – ring mall - e re

KOTON

-
Ferizaj, Kosovë
Koton është markë turke, lidere në fushën e modës me një rrjet prej rreth 600 dyqanesh në 30 shtete të botës dhe me platformën e shitjeve online. koton shquhet për modë cilësore dhe veshje me çmime të volitshme për femra, meshkuj dhe fëmijë, të brendshme për femra dhe meshkuj së fundmi edhe me aksesorë të ndryshëm. në vendin tonë, përfaqë...

Analist i kredive individuale - e re

Banka Kombëtare Tregtare

-
Ferizaj, Kosovë
Njoftim për punësim pozita: analist i kredive individuale lokacioni: ferizaj data e hapjes: 28.03.2023 data e mbylljes: 11.04.2023 analist i kredive individuale detyrat dhe përgjegjësitë: analiza e kërkesave të kredisë, përgatitja e raporteve të vlerësimit me shkrim për këto kërkesa për kredi dhe prezentimi te superiori. të siguroheni që ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune ferizaj

Oferta pune ferizaj dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane