Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:abctirana (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

abctirana

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune edukatore

abctirana

-
Tiranë, Shqipëri
Abctirana është institucion i pavarur me seli në komunë të parisit, tiranë i themeluar në vitin 2013. abctirana është në kërkim të profesioneve si: • edukatore për çerdhe • edukatore pë kopsht • mësuese për parashkollor. për të parë kushtet e punës mund të vizitoni ueb-faqen: https://puno.abctirana.al ose mund të na kontaktoni: +355 68 69...

Edukatore për kopsht

abctirana

-
Tiranë, Shqipëri
Pershendetje! abctirana është në kërkim të profesionit të edukatores për kopsht për grupmoshën 2.5 deri në 4.5 vjeç. të gjithë të interesuarit mund të shikojnë kushtet e punës në lidhjen e mëposhtme: https://puno.abctirana.al/jobs/1660336669?p=edukatore-per-kopsht nëse kushtet e punës janë në favorin tuaj, ju lutem kontaktoni në +355 69 7...

Abctirana edukatore për kopsht

abctirana

-
Tiranë, Shqipëri
Pershendetje! abctirana është në kërkim të profesionit të edukatores për kopsht për grupmoshën 2.5 deri në 4.5 vjeç. të gjithë të interesuarit mund të shikojnë kushtet e punës në lidhjen e mëposhtme: https://puno.abctirana.al/jobs/1660336669?p=edukatore-per-kopsht nëse kushtet e punës janë në favorin tuaj, ju lutem kontaktoni në: +355 69 ...

Abctirana mësuese për parashkollor

abctirana

-
Tiranë, Shqipëri
Abc tirana është një institucion i pavarur me seli në tiranë, shqipëri i themeluar në vitin 2013, abc tirana u shërben studentëve nga mosha 0 (6 muajsh) dhe 12 vjeç duke ofruar shërbime si çerdhe, kopsht për fëmijë, parashkollor, pas shkolle dhe klinikën psikologjike. institucioni është i përqëndruar në zgjidhjen e problemeve, të menduari...

Abctirana edukatore për çerdhe

abctirana

-
Tiranë, Shqipëri
Abc tirana është një institucion i pavarur me seli në tiranë, shqipëri i themeluar në vitin 2013, abc tirana u shërben studentëve nga mosha 0 (6 muajsh) dhe 12 vjeç duke ofruar shërbime si çerdhe, kopsht për fëmijë, parashkollor, pas shkolle dhe klinikën psikologjike. institucioni është i përqëndruar në zgjidhjen e problemeve, të menduari...

Abctirana edukatore për kopsht

abctirana

-
Tiranë, Shqipëri
Abc tirana është një institucion i pavarur me seli në tiranë, shqipëri i themeluar në vitin 2013, abc tirana u shërben studentëve nga mosha 0 (6 muajsh) dhe 12 vjeç duke ofruar shërbime si çerdhe, kopsht për fëmijë, parashkollor, pas shkolle dhe klinikën psikologjike. institucioni është i përqëndruar në zgjidhjen e problemeve, të menduari...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - abctirana

Abctirana dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane