Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Punesim&Rekrutim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Punesim&Rekrutim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 48 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, agjente financiar italisht, me eksperience, page 2500€

Punesim&Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Ke eksperience pune por nuk je ndjere asnjehere i vleresuar ne pagese? bclever agency nis rekrutimet per pozicionet agjent financiar me eksperience njohes te gjuhes italiane cfare ofrohet: ✅ pagese baze 500 € 💰 💴 ✅ bonuse mbi 2000€ 💴💰 ✅ ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme ✅ mundesi per te punu...

Durres, agjente finanaciar italisht, page 2000€

Punesim&Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Kerkohen te punesohen agjente financiar te gjuhes italiane per qytetin e durresit kriter i vetem, eksperienca te pakten 3 muaj ne profil. page 2000€ kandidatet e interesuar te kontaktojne ne: +355 67 68 88 699

Tirane, mundesi punesimi, jurist

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever eshte nje agjenci e dedikuar karrieres, rritjes profesionale, marketingut, trajnimeve dhe punesimit. me nje game te gjere sherbimesh dhe mundesish per bizese dhe individe, per punedhenes e punekerkues, operojme ne tregun shqiptar qe prej vitit 2018 duke numeruar raste te pafundme suksesi. aktualisht per nje klientin tone, i cili o...

Tirane, mundesi punesimi, konsulent ligjor

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever eshte nje agjenci e dedikuar karrieres, rritjes profesionale, marketingut, trajnimeve dhe punesimit. me nje game te gjere sherbimesh dhe mundesish per bizese dhe individe, per punedhenes e punekerkues, operojme ne tregun shqiptar qe prej vitit 2018 duke numeruar raste te pafundme suksesi. aktualisht per nje klientin tone, i cili o...

Tirane, konsulent shitjesh per tim casa, page 1000 euro

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever eshte nje agjenci e dedikuar karrieres, rritjes profesionale, marketingut, trajnimeve dhe punesimit. me nje game te gjere sherbimesh dhe mundesish per bizese dhe individe, per punedhenes e punekerkues, operojme ne tregun shqiptar qe prej vitit 2018 duke numeruar raste te pafundme suksesi. aktualisht per nje klientin tone, i cili o...

Tirane, kerkohen konsulente telefonike ne gjuhen italiane

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever eshte nje agjenci e dedikuar karrieres, rritjes profesionale, marketingut, trajnimeve dhe punesimit. me nje game te gjere sherbimesh dhe mundesish per bizese dhe individe, per punedhenes e punekerkues, operojme ne tregun shqiptar qe prej vitit 2018 duke numeruar raste te pafundme suksesi. aktualisht per nje klientin tone, i cili o...

Tirane, mundesi punesimi, jurist

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever eshte nje agjenci e dedikuar karrieres, rritjes profesionale, marketingut, trajnimeve dhe punesimit. me nje game te gjere sherbimesh dhe mundesish per bizese dhe individe, per punedhenes e punekerkues, operojme ne tregun shqiptar qe prej vitit 2018 duke numeruar raste te pafundme suksesi. aktualisht per nje klientin tone, i cili o...

Tirane, mundesi punesimi, jurist

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever eshte nje agjenci e dedikuar karrieres, rritjes profesionale, marketingut, trajnimeve dhe punesimit. me nje game te gjere sherbimesh dhe mundesish per bizese dhe individe, per punedhenes e punekerkues, operojme ne tregun shqiptar qe prej vitit 2018 duke numeruar raste te pafundme suksesi. aktualisht per nje klientin tone, i cili o...

Tirane, mundesi punesimi, konsulent ligjor

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever eshte nje agjenci e dedikuar karrieres, rritjes profesionale, marketingut, trajnimeve dhe punesimit. me nje game te gjere sherbimesh dhe mundesish per bizese dhe individe, per punedhenes e punekerkues, operojme ne tregun shqiptar qe prej vitit 2018 duke numeruar raste te pafundme suksesi. aktualisht per nje klientin tone, i cili o...

Tirane, konsulent shitjesh per tim casa, page 1000 euro

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever eshte nje agjenci e dedikuar karrieres, rritjes profesionale, marketingut, trajnimeve dhe punesimit. me nje game te gjere sherbimesh dhe mundesish per bizese dhe individe, per punedhenes e punekerkues, operojme ne tregun shqiptar qe prej vitit 2018 duke numeruar raste te pafundme suksesi. aktualisht per nje klientin tone, i cili o...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - punesim rekrutim

Punesim rekrutim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane