Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Imp (Fshij) Fshijini të gjitha

Imp

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 372 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet financiere, me eksperience, paga nis 70 000 leke neto, stadiumi air albania - e re

Imp

-
Shqipëri
Kerkohet financiere, me eksperience, paga nis 70 000 leke neto, stadiumi air albania ✳️te kete eksperience pune te meparshme ✳️te njohe programet financiare ✳️kusht: te zoteroje gjuhen angleze ne nivelin c1 ✳️te jete serioze dhe e shkathet ofrohet: ✳️orari 8.30- 17.00 ✳️fundjava pushim ✳️paga nis nga 70 000 leke neto ( e negocoiushme ne v...

Kerkohet agjent terreni, me eksperience, paga e negociueshme. adresa delijorgji - e re

Imp

-
Shqipëri
Kerkohet agjent terreni, me eksperience, paga e negociueshme. adresa delijorgji ✳️te kete eksperience pune te meparshme ne shitje ✳️te jete familjar me punen ne terren ✳️te prezantoje suksesshem produktet e kompanise tek klientet ✳️te jete natyre ekstroverte dhe te kete aftesi shume te mira negociuese ofrohet: ✳️punohet 8 ore ✳️e diela pu...

Kerkohet asistente -recepsioniste, paga baze 40 000 leke neto, rr. e kavajes - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente -recepsioniste, paga baze 40 000 leke neto, rr. e kavajes kriteret: ✳️te kete perfunduar studimet bachelor (preferohet per drejtesi, marketing, mesuesi, finance, por jo vetem) ✳️te kene eksperience te mepareshme pune ✳️te kete aftesite mira marketingu dhe negociuese ✳️te suportoje mbarevajten administrative te zyres ✳️t...

Kerkohet ekonomiste - financiere, paga 80 000 leke + kombinat - e re

Imp

-
Shqipëri
Kerkohet ekonomiste - financiere, paga 80 000 leke + kombinat kriteret: ✳️ rregjistrimi i gjithe veprimeve te aktivitetit ne sistemin e kontabilitetit sipas legjislacionit tatimor dhe parimeve kontabel ne fuqi. ✳️ hedhja e faturave, e importeve, llogaritja e kostos, kontabilizimi me bankat, furnitoret, klientet etj. ✳️ menaxhimi inventari...

Kompani me aktivitet tregtimin e materialeve elektrike kerkon menaxher shitje, page baze + bonuse - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kompani me aktivitet tregtimin e materialeve elektrike kerkon menaxher shitje, page baze + bonuse kriteret: ✳️te jete diplomuar ne administrim biznesi ✳️te kene eksperience te mepareshme pune si agjent / menaxher shitjesh ✳️te maksimizoje shitjet ✳️te hartoje dhe te ndjeke planet e shitjes ✳️te prezantoje kompanine dhe te mbikqyre ekspozi...

Dyqan veshjesh kerkon agjente per shitje online, paga deri 70 000 leke, kryqezimi i sharres - e re

Imp

-
Shqipëri
Dyqan veshjesh kerkon agjente per shitje online, paga deri 70 000 leke, kryqezimi i sharres kriteret: 🔰te kete eksperience ne shitje 🔰 te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe bindese 🔰te jete i orientua drejt rezultateve dhe te permbushe objektivat ofrohet : ✳️puna 8 ore ✳️ paga 40.000 leke neto + bonuse deri 30 000 leke ✳️pushim ...

Dyqan veshjesh kerkon social media manager, paga 60 000 leke neto + bonus 30 000 l, kryqezimi i sharres - e re

Imp

-
Shqipëri
Dyqan veshjesh kerkon social media manager, paga 60 000 leke neto + bonus 30 000 l, kryqezimi i sharres kriteret: ☑️te kete eksperience te meparshme pune ☑️te jete perdorues i programeve/ platformave marketuese ☑️te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe negociuese ☑️te jete kreativ dhe te kete ide per realizime ☑️te jete i orientuar d...

Tirane, ofrohet vend pune fizioterapiste me eksperience per palester - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Alphaabox kerkon te punesoje fizioterapiste per palester kusht eksperienca adresa: rruga siri kodra magazinat perballe frigoriferit, karburant gega oil te interesuarat te na kontaktojne ne: instagram alphaabox.al ose ne numrin e telefonit 0685064406

Tirane, syrikalter kerkon te punesoje •kamarier - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Syrikalter_tirane kerkon te punesoje •kamarier kerkohet me eksperience pune dhe te flasi gjuhe te huaj kryesisht anglisht adresa: rruga myslym shyri perballe rrugices cameve kontaktoni 0682066310

Tirane, pierre cardin baby kerkon 2 shitese - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Pierre cardin —baby— kerkon te punesoje: • 2 shitese paga e kenaqshme preferohet pa angazhime turni i pare dhe turni i dyte mosha 23-45 vjeç adresa: rruga myslym shyri te interesuarat te kontaktojne ne numrin 0696033303

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - imp

Imp dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane