Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:E2 Partners (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

E2 Partners

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 85 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune ndihmes kuzhinier - e re

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania , në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar ndihmes kuzhinier. j eni të lutur të dërgoni aplikimin tuaj në adresën e-mail: jobs@e2partners.al ose na kontaktoni ne whatsapp +355 69 7050 551. ju do të kontaktoheni nga ekipi e2 partners nëse jeni përzgjedhur për të vijuar me proçesin e intervistave...

Tirane, ofrohet vend pune kuzhinier i specializuar per mengjes / brunch - e re

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar kuzhinier i specializuar ne mengjes/brunch. j eni të lutur të dërgoni aplikimin tuaj në adresën e-mail: jobs@e2partners.al ose na kontaktoni ne whatsapp +355 69 7050 551. ju do të kontaktoheni nga ekipi e2 partners nëse jeni përzgjedhur për të vijuar me...

Tirane, ofrohet vend pune pasticier - e re

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar pasticier. j eni të lutur të dërgoni aplikimin tuaj në adresën e-mail: jobs@e2partners.al ose na kontaktoni ne whatsapp +355 69 7050 551. ju do të kontaktoheni nga ekipi e2 partners nëse jeni përzgjedhur për të vijuar me proçesin e intervistave. në bazë...

Commercial manager

E2 Partners

-
Shqipëri
E2 partners group albania ,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team on the position of commercial manager. responsibilities: erform full set of accounts and ensure timely closing of accounts; • develop and maintain internal control and effective accounting system and policies for the set up; • mo...

Tirane, ofrohet vend pune commercial manager

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania ,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team on the position of commercial manager. responsibilities: erform full set of accounts and ensure timely closing of accounts; • develop and maintain internal control and effective accounting system and policies for the set up; • mo...

Marketing specialist

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania , në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar specialiste e larte marketingu. detyrat dhe përgjegjësitë: mbështet iniciativat e departamentit të marketingut me planifikimin, ekzekutimin dhe ndjekjen e programeve të marketingut; zhvillon dhe ndjek përgatitjen e materialeve reklamuese për fushata të...

Tirane, ofrohet vend pune marketing specialist

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania , në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar specialiste e larte marketingu. detyrat dhe përgjegjësitë: mbështet iniciativat e departamentit të marketingut me planifikimin, ekzekutimin dhe ndjekjen e programeve të marketingut; zhvillon dhe ndjek përgatitjen e materialeve reklamuese për fushata të...

Tirane, ofrohet vend pune marketing specialist

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania , në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar specialiste e larte marketingu. detyrat dhe përgjegjësitë: mbështet iniciativat e departamentit të marketingut me planifikimin, ekzekutimin dhe ndjekjen e programeve të marketingut; zhvillon dhe ndjek përgatitjen e materialeve reklamuese për fushata të...

Tirane, ofrohet vend pune marketing coordinator

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania , në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar koordinatore marketingu. detyrat dhe përgjegjësitë: mbështet iniciativat e departamentit të marketingut me planifikimin, ekzekutimin dhe ndjekjen e programeve të marketingut; zhvillon dhe ndjek përgatitjen e materialeve reklamuese për fushata të ndrysh...

Tirane, ofrohet vend pune marketing coordinator

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania , në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar koordinatore marketingu. detyrat dhe përgjegjësitë: mbështet iniciativat e departamentit të marketingut me planifikimin, ekzekutimin dhe ndjekjen e programeve të marketingut; zhvillon dhe ndjek përgatitjen e materialeve reklamuese për fushata të ndrysh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - e2 partners

E2 partners dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane