Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 17673 rezultate (Këshilla për kërkim)

Konsulent ne gjuhen italisht

Ad

MASNET SHPK

-
Durrës, Shqipëri
Jeni lodhur duke punuar për fushata të mërzitshme të shitjes së produkteve si energjia elektrike dhe gazi, telefonia celulare, rezervime takimet te bizneseve? jeni duke kërkuar për një mjedis të ri, stimulues që ju lejon...

Ofrohet vend pune (Punë në distancë)

Ad

AAURA Roboclean

-
Tropojë, Shqipëri
Nxitoni kerkojm 18 agjent/e shitjesh ne terren kushtet :te zoteroj patent , ciftet perbejne perparesi mosha 19-35 vjec paga 500 euro baze + % qe shkon deri ne 1000 euro adresa: tiran, ne qender tek banka raiffaisen...

Ofroj pune / elektricista 33 - e re

Prishtinë, Kosovë
El3 sh.p.k. ofron pune per 4 elektricista per instalime elektrike me pervoj pune dhe 4 fillestar per instalime elektrike, kushtet e punes jane te mira. te interesuarit per me shum informacione rreth punes te lajmerohen ne numrat tane te telefonit ose te paraqit ne zyret tona ne vterrnik magjistrala prishtine-gjilan km-1 nr 139 / [email pr...

Ofroj punë 19 - e re

Prishtinë, Kosovë
D.p.h igrishta ofrone pune per shankist me pervoje pune dhe shume serioz te punoj ne byfe te nje institucioni shtetror orari i punes e hene - e premte nga ora 08:00h deri 16:00h. e shtune dhe e diele pushim si dhe ç'do feste zyrtare shtetrore pushim. pagesa sipas marrveshjes. adresa rruga luan haradinaj ne qender te prishtines.

Ofroj pune / pastruse 44 - e re

Prishtinë, Kosovë
Kompania auto mita ofron pune per nje punetore per pstraim. orari i punes eshte nga ora 08:00h deri ne 15:00h, e hene e premte kurse te shtunden orari i punes eshte nga ora 08:00h deri ne ora 14:00h, ne si kompani ofrojm pushte te mira pune, pagesa sipas marrveshjes. te interesuarat per me shu8m informta rreth punes te kontaktojne ne nume...

📄 crepa-crepa kerkon punetore - e re

Tiranë, Shqipëri
Crepa-crepa kerkon te punesoje krepier me ose pa eksperienc me kushte shume te mira dhe me orar te pershtatshem! mosha 18-35 vjeç. dygani ndodhet perball drejtoris se policise tek myslym shyri. email: [email protected] tel: afati i fundit i aplikimit: 01/04/2023 07:08

📄 lake view kerkon te punesoje banakier dhe pjatalarese - e re

Tiranë, Shqipëri
Lake view kerkon te punesoje -pjatalarese (per gota dhe filxhane) -banakier ✅kriteret e punes: 🔴 kandidatet me ose pa eksperience pune 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme -kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍adresa: liqeni artifical, t...

📄 kompania brunes kerkon te punesoje arkitekt - e re

Tiranë, Shqipëri
⏩ kompania brunes kerkon te punesoje arkitekt 📈kerkohet : · të ketë mbaruar arsimin e lartë për arkitekturë · eksperiencë më shumë se 3 vite në interior design · të njohë shumë mirë programet sketchup, autocad, adobe photoshop dhe 3ds max · të ketë njohuri të gjuhës italiane dhe angleze · të ketë aftësi komunikuese me klientët · të jetë ...

📄 kerkohen inxhinier ose arkitekt ne projektim - e re

Tiranë, Shqipëri
⏩ kerkohen inxhinier ose arkitekt ne projektim 📑 kerkesat baze: ▪ gjuha italiane shume e mire pasi do te punohet me staf italian ▪ qgis - njohje bazike e programit ▪ autocad 2d - njohje bazike e programit 💸 paga totale : 600 euro. 📲 personat te cilet do te nisin pune do te trajnohen nga stafi italian per menyren sesi projektohet pasi p...

Edukatore për kopsht - e re

abctirana

-
Tiranë, Shqipëri
Pershendetje! abctirana është në kërkim të profesionit të edukatores për kopsht për grupmoshën 2.5 deri në 4.5 vjeç. të gjithë të interesuarit mund të shikojnë kushtet e punës në lidhjen e mëposhtme: https://puno.abctirana.al/jobs/1660336669?p=edukatore-per-kopsht nëse kushtet e punës janë në favorin tuaj, ju lutem kontaktoni në +355 69 7...

Financiere - e re

LINDI AL SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania “lindi-al” me aktivitetin e saj tregtar shtrihet ne te gjithe territorrin e shqiperise. kjo kompani ka partneret e saj nga e gjithe bota dhe njihet ne te gjithe historikun e marredhenjeve te saj te biznesit per korrektesine dhe partneritetin reciprok shume te suksesshem. lindi-al kerkon te punesoje financiere roli dhe përgjegjësi...

📣biss lounge kerkon te punesoje banakier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
📣 biss lounge ofron mundesi punesimi si: ⚡ banakier/e ⏩ kriteret e punes per kandidatet : 💼perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🍀te jene te sjellshem me stafin dhe klientet ⚡te jene te shkathet dhe me etike profesionale 😊te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ⏩ ofrohet: 💸pagesa 50.000 leke te reja ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune

Oferta pune dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane