Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

shofer

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 368 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer

Tiranë, Shqipëri
Kompania farmaceutike kerkohen te punesoje shofer me eksperience pune. personat qe jan mbi 40 vjec te dergojne emer,mbiemer,moshen dhe eksperiencen e punes me sms ose whats app. afati i fundit i aplikimit: 25/05/2020 23:23

Shofer - e re

Kompania “oaza company” sh.p.k., me seli në prishtinë, rruga “magjistralja prishtine ferizaj”, pn. llapnaselle–është në kërkim të njerëzve të ri, entuziastë dhe të motivuar për të punuar në pozitën: shofer detyrat dhe përgjegjësitë e pozitës: vozitja e mjetit motorrik të ndërmarrjes si dhe përgjegjësia për mjetin motorrik kur e drejton at...

Shofer - e re

OAZA COMPANY SH.P.K.

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania “oaza company ” sh.p.k., me seli në prishtinë, rruga “magjistralja prishtine ferizaj”, pn. llapnaselle–është në kërkim të njerëzve të ri, entuziastë dhe të motivuar për të punuar në pozitën: shofer detyrat dhe përgjegjësitë e pozitës: vozitja e mjetit motorrik të ndërmarrjes si dhe përgjegjësia për mjetin motorrik kur e drejton a...

Shofer - e re

SH.P.K "OAZA COMPANY"

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania “oaza company” sh.p.k., me seli në prishtinë, rruga “magjistralja prishtine ferizaj”, pn. llapnaselle–është në kërkim të njerëzve të ri, entuziastë dhe të motivuar për të punuar në pozitën: shofer detyrat dhe përgjegjësitë e pozitës: vozitja e mjetit motorrik të ndërmarrjes si dhe përgjegjësia për mjetin motorrik kur e drejton at...

Shofer

DEUTSCHCOLOR

-
Durrës, Shqipëri
Kompania deutschcolor, pas nje partneritet disa vjecar me delta group, ka ndertuar ne shqiperi fabriken e saj nga me modernet ne ballkan, me nje teknologji gjermane te avancuar per prodhimin e bojerave ekologjike e shume produkteve te tjera. deutschcolor eshte i hapur te mireprese cdo person energjik me vullnetin e mire ndaj kompanise, du...

Shofer

Deutschcolor sh.a

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi si te aplikoni: per te aplikuar per kete mundesi, ju lutem dergoni cv dhe dokumentat tuaja plotesuese, duke percaktuar pozicionin per te cilin aplikoni, ne adresen: [email protected] me miresjellje ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen nga departamenti i burimeve njerezore, delta group. kualifikimet ...

Shofer

Pagë konkurruese nivel korporativ pranim të pashmangshëm patent shoferi kategoria c përvoja paraprake si transportues është një avantazh i orientuar në shërbim dhe aftësi të mira interpersonal fleksibil në kontekstin e orarit të punës njohja e rrjedhshme e gjuhës angleze apo norvegjeze

Shofer

Tiranë, Shqipëri
Shoqeria gjoka konstruksion sh.a, kerkon te punesoje shofer kritere: - eksperience pune te meparshme; - te disponoje patente me katergorine perkatese per drejtimin e mjeteve te renda kamion; - te disponojne certifikate aftesie personale (cap); - te jene te gatshem te punojne ne teren dhe me volum pune ; - te jene serioz dhe korrekt ne pun...

Shofer

Strati Company Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shofer mosha: 28 - 40 vjec preferohet me arsim te larte, perben avantazh te kete patenten e klasit c pagesa shume e mire, me kontrate te rregullt pune vetem te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit: 0694083620 rruga "llazi miho" nr.49 vaqarr, tirane detaje rreth punës vendndodhja : tiranë lloji i punes : full time adr...

Shofer

Kompania express distribution në fush-kosove e cila merret me prodhimin e produkteve te ndryshme,shpall konkurs shoferdetyrat e punes : përgjegjës për vendin e tij te punes dhe per produkte.të ket kujdes të vecant gjat procesit të punësorari : 7:20 - 4:30 e diela : pushim.paga : 350€intervista qdo dite : nga 16:00 deri 17:00kualifikimet :...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer

Oferta pune shofer dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane