Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12755 rezultate (Këshilla për kërkim)

Drejtor shitje

Ad

ALKOS GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Alkos group është një ndër grupet më të rëndësishme dhe potenciale të kompanive të marketingut dhe distribucionit në shqipëri. ky grup daton që prej vitit 2004, themeluar në tiranë dhe me zyra qendrore të lokalizuara në ...

Operatore te gjuhes italiane

Ad

Amate

-
Tiranë, Shqipëri
Amate italie kerkon te punesoj operator te gjuhes italiane ne profilin outbound. paga baze shume e mire plus bonuse ditore dhe mujore. te interesuarit te dergojn cv ne: infoamateitalia@gmail.com me eksperience mbi 6 m...

Kerkohet mekanik per makina qepse - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet mekanik per makina qepse me eksperience pune shperndaje

📣special souvlaki kerkon te punesoje ndihmes kuzhiniere(f) - e re

Tiranë, Shqipëri
📣special souvlaki kerkon te punesoje ndihmes kuzhiniere femer 👉 me eksperience pune, 👉turni i dyte, ✅kushte shume te mira pune 📞te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel 📍adresa: myslym shyre, nikolla lena afati i fundit i aplikimit: 01/08/2020 13:30

Kerkohet kuzhinier edhe kamarier - e re

Vlorë, Shqipëri
Kerkojm kuzhinier me eksperience pune si edhe 2 kamarier . kushte shum t mira pune rroga e kenaqshme.

Mundesi punesimi ne itali - e re

PANTHEON GROUP

-
Shqipëri
Mundesi punesimi ne itali profili i punes: kujdestare per te moshuar kriteret: mosha e kerkuar: 23-60 vjec kohezgjatja: 3 muaj - 12 muaj aplikanti duhet te jete foles i gjuhes italiane se perditeshme per informacione te tjera, lutemi na telefononi: +355 692099900

Rossmann & lala kerkon te punesoje staf - e re

Tiranë, Shqipëri
Rossmann & lala vjen me hapjen me te re prane kopshtit zoologjik, rr. kristo luarasi pozicionet e punes: shites- kasier -sistemues per te gjithe ju qe deshironi te beheni pjese e stafit tone dergoni cv tuaj ne adresen tone te emailit [email protected]

Fs group kerkon te punesoje operatore - e re

Tiranë, Shqipëri
Kë rkojme agjentë në gjuhën angleze, italiane,gjermane dhe spanjolle, për fushatën forex . pozicionet : -junior -broker -retention (account manager) kriteret e kandidatit •të zoterojë gjuhen angleze/italiane/gjermane/spanjolle ; •të ketë eksperiencë në këtë fushatë ; •të ketë aftësi të mira komunikimi; ofrojmë: •paga bazë te kenaqshme + s...

Menaxher brand-i (sektori hidrosanitar) - e re

ep & partners consultancy

-
Tiranë, Shqipëri
Eppc albania kërkon një menaxher brand-i (sektori i paisjeve hidrosanitare) për klientin e saj, përfaqësues ekskluziv i një prej brande-ve ndërkombëtar më të mëdhenj dhe të njohur në botë të rubinetave të ujit dhe pajisjeve hidrosanitare. përgjegjësitë kryesore: menaxhon dhe zhvillon markën me qëllim mirëpozicionimin e saj në treg; menaxh...

Bar restorant shkalla tujanit kerkon staf - e re

Tiranë, Shqipëri
Bar restorant shkalla tujanit kerkon : -zgarist -ndihmes kuzhinier -kamarier kandidatet preferohen te jene me eksperinec pune. ofrojme : -pagesa te kanqshme + siguracione -transporti i siguruar adresa: kilomatri i 7 i rruges se arbrit, tirane email : [email protected] afati i fundit i aplikimit: 01/08/2020 22:49

Inxhinier ndertimi - e re

ep & partners consultancy

-
Tiranë, Shqipëri
Eppc albania kërkon një inxhinier ndërtimi për klientin e saj, i cilioperon prej 20 vitesh në tregun shqiptar në fushën e fasadave të xhamit, strukturale, gjysëm strukturale dhe alukobond. përgjegjësitë kryesore: përgjigjet për organizimin e procesit të zbatimit të projektit deri në dorëzimin e tij; mban kontakte me arkitektët dhe inxhini...

Eat me kerkon staf - e re

Tiranë, Shqipëri
Eat me kerkon punesoj : - fast food - ier -ndihmes picier -motorrist kriteret e kanditatit : te jene te komunikueshem. te kene eksperience pune te meparshme. te jene te afte te permbushin objektivat e percaktuara. ofrojme : pagese te kenaqshme + siguracione rruga : pjeter budi perball godines 11 /12, qytet studenti afati i fundit i apliki...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shqiperi

Njoftime pune shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane