Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Shtetet:Qipro (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

Qipro

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shef kuzhine

Prime Recruitment Albania

-
Limassol, Qipro
Prime recruitment albania po kërkon të rekrutojë 3 kandidatë për pozicionin vakant shef kuzhine për një nga resortet më të mëdha në ballkan, në qipro. ofrohet: ✔ kontratë e rregullt pune ✔ akomodimi, ushqimi dhe transporti të përfshira ✔ paga shumë kënaqshme të interesuarit të dërgojnë cv-në e tyre në adresën tone të e-mailit 📩aplikopr...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune qipro

Njoftime pune qipro dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane