Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Shtetet:Kosovë (Fshij) Fshijini të gjitha

Kosovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 3252 rezultate (Këshilla për kërkim)

Privat

Ad

Dado

-
Ferizaj, Kosovë
Kerkoj nje dado te kujdeset per tim bir , 3 vjec . te kete eksperience me femije. te jete familjare. pozicioni i punes eshte full time , paga shume e kenaqeshme. te interesuarit te kontaktojn ne viber nr tel +3834920362...

Menaxhere zyre/ koordinatore

Ad

Opportunity Center

-
Gjakovë, Kosovë
Qendra e kurseve opportunity center me aktivitet të saj ofrimin dhe shërbimin e kurseve të gjuhëve të huaja dhe ndërmjetësimin për punësim jashtë vendit kërkon të punësojë një person në pozicionin asistente/ koordinatore...

Shperndares ushqimi - delivery guy - e re

Pasta FASTA

-
Prizren, Kosovë
Pasta fasta rekruton shperndares ushqimi - delivery guy ne prishtine. pergjegjesite : - shperndarje e ushqimit me korrektesi dhe miresjellje ndaj klienteve. - mirembajtje e vendit te punes. - bashkepunim me stafin. per aplikim ne numrin e telefonit 049430113. - shperndarje e ushqimit me korrektesi dhe miresjellje ndaj klienteve. - miremb...

Planning and monitoring national consultant - e re

UNICEF

-
Prishtinë, Kosovë
Job no: 537459 contract type: consultancy level: consultancy categories: monitoring and evaluation, consultancy title: planning and monitoring consultant consultant sourcing: national consultant place: prishtina / kosovo requesting section: child rights monitoring duration of assignment: 25 jan – 30 june 2021 purpose of activity/assignmen...

Call center agent - puno nga shtepija - e re

switzkosova

-
Pejë, Kosovë
Pershendetje , kerkojm njohes te gjuhes gjermane qe jane te gatshem te punojne ne call center dhe te ken se paku 6muaj eksperienc pune, pune do te behet nga shtepia, per ma shum kontakto ne viber +38349595946

Software sales – business development representative - e re

Salesflow

-
Prishtinë, Kosovë
Title: software sales – business development representative **we are not a call center** about us: growth group is a technology company representing multiple technology brands leading the business development department which supports the global team in sales and appointment setting, working directly with our inhouse software products. wh...

Agjent/e i/e shitjes (2) - e re

Pescoll-Natural-Product

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania pescoll natural product sh.p.k. kërkon: agjent/e i/e shitjes (2) per furnizimin e barnatoreve me produktet tona detyrat dhe pergjegjesite: arritja e objektivave mujore të percaktuara, vizita te rregullta tek klientet sipas planit te vizites, prezentimi i produkteve te kompanise, pergjegjes per plotesimin e qellimeve te percaktuar...

Punëtor në market (gjilan) - e re

Shell-Kosovo

-
Gjilan, Kosovë
Punëtor në market lokacioni i vendit të punës: gjilan detyrat dhe përgjegjësitë: përshpejton klientët dhe përcakton se çfarë dëshirojnë apo ka nevojë çdo klient; rekomandon mallin bazuar në nevojat dhe për nevojat e klientëve; shpjegon përdorimin dhe përftimin e mallrave tek konsumatorët; përgjigjet pyetjeve të klientëve; tregon se si fun...

Graphic designer - e re

Prosperoware

-
Prishtinë, Kosovë
We need someone to take our visuals to the next level. if you are someone who is creative, likes to work with others, and seeks opportunity to showcase their creative skillset, then we are looking for you! what do we do? we are a software enterprise company for digital transformation & governance of collaboration systems. we develop softw...

Full stack developer (2) - e re

Inspire11

-
Prishtinë, Kosovë
Full stack developer – 2 pozita inspire11 numeron rreth 200+ te punesuar ne chicago, minneapolis, atlanta, tetove dhe prishtine. inspire11 – vendi me i mire per te punuar! (crain’s chicago business). inpire11 – kompania me rritjen me te shpejt (#10 entire us, inc. magazine). pergjegjesite: te komunikoje direkt me klient ne shba. te mund t...

Mirëmbajtës i objekteve ndërtimore - e re

LIRiDONI

-
Prishtinë, Kosovë
Liridoni construction është kompani e ndërtimit të objekteve banesore dhe jobanesore me përvojë shumëvjeçare në këtë fushë, e cila është e shtrirë në disa lokacione me projekte të ndryshme ndërtimi. me qëllim të plotësimit të vendit të punës shpallë: konkurs për pozitën: mirëmbajtës i objekteve ndërtimore – (1) një pozitë; vendi i punës: ...

Frizer, frizere, punetore për thonjë (galeria shopping mall) - e re

Flok-Art-Studio

-
Prizren, Kosovë
Flok art studio me pikën e re në galeria shopping mall hap konkurs për 6 vende pune: 3 frizer meshkuj 2 frizere femra 1 punëtore për rregullimin e thonjëve për të aplikuar, ju lutem kontaktoni në numrin e telefonit 048 203 970 tagged as: flok art studio, frizer, frizere, prizren, punetore per thonj

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kosove

Njoftime pune kosove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane