Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

menaxher - Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1236 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher

Zhaklin Servis

-
Shqipëri
Kualifikimet arsim i larte, preferohet profil, ekonomik ose menaxhim biznesi. perben avantazh njohuri te gjuhes angleze dhe italiane. njohuri kompjuterike ne perdorimin shume te mire te programeve te paketes office. te kete leje drejtimi automjeti. aftesi te tjera: 0-3 vjet eksperience pune shitje mallrash me pakice dhe shumice/ose aktivi...

Menaxher

Tiranë, Shqipëri
Kualifikimet arsim i larte, preferohet profil, ekonomik ose menaxhim biznesi. perben avantazh njohuri te gjuhes angleze dhe italiane. njohuri kompjuterike ne perdorimin shume te mire te programeve te paketes office. te kete leje drejtimi automjeti. aftesi te tjera: 0-3 vjet eksperience pune shitje mallrash me pakice dhe shumice/ose aktivi...

Menaxher

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet menaxher shites mosha 20 deri ne 25 vjec aftesi kompjuterikse ne tastier . puna online vetem ne te shkruajtur. gjina:mashkull kontaktoni ketu ju lutem afati i fundit i aplikimit: 25/08/2022 15:15

Menaxher shitjesh - e re

Shqipëri

Menaxher logjistike - e re

VIBTIS

-
Shqipëri
Menaxher logjistike detyrat pergjegjes per organizimin e transporteve nderkombetare import-eksport pergjegjes per organizimin e transportit per shperndarjen e produkteve brenda vendit përgatitë dokumentacionin e nevojshëm për doganat dhe koordinon me agjensitë e përcaktuara transportin dhe doganën për shmangien e vonesave në procedurat e ...

Menaxher logjistike - e re

VIBTIS

-
Shqipëri
Menaxher logjistike detyrat pergjegjes per organizimin e transporteve nderkombetare import-eksport pergjegjes per organizimin e transportit per shperndarjen e produkteve brenda vendit përgatitë dokumentacionin e nevojshëm për doganat dhe koordinon me agjensitë e përcaktuara transportin dhe doganën për shmangien e vonesave në procedurat e ...

Menaxher gjelberimi - e re

S&D.Invest

-
Tiranë, Shqipëri
Menaxher gjelberimi s&d është pjesë e grupit të shoqërisë agikons. nejemi në kërkim të punonjësve të kualifikuar për t’iu bashkuar ekipit tonë nëpozicionin: menaxher gjelberimi detyrat & përgjegjësitë zhvillon dhe kordinon punen e brigades se gjelberuesve me planet e detajuara per gjelberimin e ambjenteve percakton sipas nje plani te deta...

Menaxher pastrimi - e re

S&D.Invest

-
Tiranë, Shqipëri
S & d invest” është pjesë e shoqërisë agikons sh.p.k “s & d invest” është një nga kompanitë e mirënjohura në fushën e manaxhimit dhe administrimit të pronës së përbashkët. themeluar që në vitin 2008 s&d invest menaxhon rezidencat dhe resortet turistike duke zhvilluar ambjente funksionale, të sigurta, të pastërta, të gjelbërta etj, të cila...

Menaxher marketingu

Globe Group

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofrohet vend pune menaxher marketingu kompania globe, operon ne tregun shqiptar prej vitit 2002. lider ne fushen e shitjeve te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit, duke zhvilluar burimet tona njerëzore, për ti dhënë të gjithëve mundësinë të jenë pjesë e përbashkët e su...

Menaxher dyqani & zv. menaxher dyqani

ALKOS GROUP

-
Fier, Shqipëri
Well sh.p.k., me zyra qendrore në autostradën tiranë – durrës, km 12, për rrjetin e tij drugstore kërkon të rekrutojë për qytetin e fierit punonjës të kualifikuar në pozicionin: menaxher dyqani & zv. menaxher dyqani funksioni bazë dhe qëllimi i përgjegjësive përshkrimi: menaxheri i dyqanit është përgjegjës për menaxhimin e përditshëm të d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher shqiperi

Njoftime pune menaxher shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane