Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

menaxher - Kosovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1226 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher

n'Bjeshke

-
Dragash, Kosovë
Resorti n’bjeshkë agroturizëm i cili gjendet në dragash-kosovë kërkon një menaxher/e me përvojë pune dhe të motivuar. jemi në kërkim të një personi që është i/e apasionuar për turizmin e qëndrueshëm, për kulturën lokale dhe që fokusohet në ofrimin e një eksperience unike për mysafirët tanë. përgjegjësitë dhe detyrat: drejtimi i operacione...

Menaxher/e

N'Bjeshkë

-
Dragash, Kosovë
Resorti n’bjeshkë agroturizëm i cili gjendet në dragash-kosovë kërkon një menaxher/e me përvojë pune dhe të motivuar. jemi në kërkim të një personi që është i/e apasionuar për turizmin e qëndrueshëm, për kulturën lokale dhe që fokusohet në ofrimin e një eksperience unike për mysafirët tanë. përgjegjësitë dhe detyrat: drejtimi i operacione...

Menaxher/e

N'Bjeshkë

-
Dragash, Kosovë
Resorti n’bjeshkë agroturizëm i cili gjendet në dragash-kosovë kërkon një menaxher/e me përvojë pune dhe të motivuar. jemi në kërkim të një personi që është i/e apasionuar për turizmin e qëndrueshëm, për kulturën lokale dhe që fokusohet në ofrimin e një eksperience unike për mysafirët tanë. përgjegjësitë dhe detyrat: drejtimi i operacione...

Shites menaxher

M’S AG

-
Therandë, Kosovë
M’s ag eshte nje firme moderne qe prodhon pjeset e kualitetit me te larte te plastikes dhe te hekurit . ne e kerkojme nje shites qe merret me kontaktimin e myshterive dhe mundet te punoj prej shtepis .

Menaxher dyqani (2) - e re

Techtonic

-
Prishtinë, Kosovë
Linku për aplikim: https://hr.techtonic-ks.com/index.php?dispatch=job_board.view&job_id=9 numri i telefonit: 049 555 530 email: hr@techtonic-ks.com tags techtonic menaxher dyqani menaxher menaxhment prishtina arberi retail

Menaxher/e marketingu - e re

Migros Group

-
Prishtinë, Kosovë
Migros group sh.p.k. është kompani lidere që bën distribuimin e brendeve më të njohura botërore. bashkëpunimi me brendet që përfaqësojmë ka dëshmuar qasjen tonë të suksesshme në tregun kosovar dhe më gjerë. me zgjerimin e kompanisë, po rritet edhe ekipa jonë komerciale dhe dëshirojmë që të na bashkangjiten në rrugëtimin tonë persona dinam...

Menaxher/e marketingu - e re

Migros Group

-
Prishtinë, Kosovë
Migros group sh.p.k. është kompani lidere që bën distribuimin e brendeve më të njohura botërore. bashkëpunimi me brendet që përfaqësojmë ka dëshmuar qasjen tonë të suksesshme në tregun kosovar dhe më gjerë. me zgjerimin e kompanisë, po rritet edhe ekipa jonë komerciale dhe dëshirojmë që të na bashkangjiten në rrugëtimin tonë persona dinam...

Menaxher/e marketingu - e re

Migros Group

-
Prishtinë, Kosovë
Migros group sh.p.k. është kompani lidere që bën distribuimin e brendeve më të njohura botërore. bashkëpunimi me brendet që përfaqësojmë ka dëshmuar qasjen tonë të suksesshme në tregun kosovar dhe më gjerë. me zgjerimin e kompanisë, po rritet edhe ekipa jonë komerciale dhe dëshirojmë që të na bashkangjiten në rrugëtimin tonë persona dinam...

Menaxher dyqani (2) - e re

Techtonic

-
Prishtinë, Kosovë
Linku për aplikim: https://hr.techtonic-ks.com/index.php?dispatch=job_board.view&job_id=9 numri i telefonit: 049 555 530 email: [email protected] tagged as: arberi, menaxher, menaxher dyqani, menaxhment, prishtina, retail, techtonic ⚠️ shiko 12 shpallje që skadojne sot

Menaxher/e komunikimi

Dyvo

-
Prishtinë, Kosovë
Termet e referencës për pozitën menaxher/e komunikimit në dyvó informatat e përgjithshme titulli i pozitës: menaxher/e komunikimi shtylla programatike: ndryshim sistemi - programi multimedia pranueshmëria: individ me eksperiencë minimale 3 vjeqare në fushën përkatëse angazhimi: part-time (60%) kohëzgjatja: 3 muaj periudhë provuese me mund...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher kosove

Njoftime pune menaxher kosove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane