Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Telework - remote - Home Office (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

menaxher - Telework - remote - Home Office

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Senior azure devops engineer

OneContact

-
Has, Shqipëri
As a senior devops automation engineer for devops/cloudops team, you will join a team of individuals that are passionate about innovation and solving business problems for our customers in the transit industry. you will work with complex software systems targeted at enterprise customers. the right candidate will be a self-motivated, posit...

Remote service desk it support

OneContact

-
Tiranë, Shqipëri
The service desk analyst’s role is to ensure proper equipment and software operation such that end users can accomplish their daily business tasks. what you will be doing: field incoming help requests from end users via telephone, online support, and e-mail interactions in a courteous and professional manner. clearly document all pertinen...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher telework remote home office

Njoftime pune menaxher telework remote home office dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane