Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Telework - nga shtepia (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kompanitë

menaxher - Telework - nga shtepia

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Remote quality assurance automation engineer

OneContact

-
Shqipëri
The qa automation engineer will have 4-5 years of experience in developing automation scripts in testim, katalon, selenium, or any other scripting languages. the goal is to ensure that client requirements are met and code libraries are created to support multilingual software. essential duties and responsibilities: follow an “automation f...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher telework nga shtepia

Njoftime pune menaxher telework nga shtepia dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane