Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 96 rezultate (Këshilla për kërkim)

Instruktor - menaxher biznesi

Instituti Profesional ATC

-
Prishtinë, Kosovë
Instruktor për mësimdhjen në kursin profesional – menaxher i ndërmarrjeve mikro dhe të vogla. aplikanti duhet: – të ketë kryer studimet e larta në fakultetin ekonomik, dega administrim biznesi; – të ketë përvojë pune (të vërtetuar me librezë); – të ketë eksperiencë në mësimdhënie; – të njohë programet bazë të kompjuterit (microsoft office...

Konkurs - instruktor për kurse profesionale 9 mujore

Instituti Profesional ATC

-
Prishtinë, Kosovë
Instituti profesional atc – prishtinë hap konkursin për pozita pune (me kohë të plotë/të pjesshme) në profilet e më poshtme : 👇 🔻 instruktor –ndihmës kuzhinier/kuzhinier 🔻 instruktor – bërës embëlsirash 🔻 instruktor – picier 🔻 instruktor – automekanik 🔻 instruktor – instalues elektik 🔻 instruktor – instalues ujësjellës – kanalizimi...

Kërkohen 5 njerz për punë/online mundësia e punës na shtëpia

Hlb Nutrition

-
Prishtinë, Kosovë
Për më shumë informacione kontaktoni në email: [email protected] ose ne numer telefoni whatsapp ose viber(+383 44603531)

Puno online nga shtepia me network marketing

Team Connect

-
Ferizaj, Kosovë
Puno online nga shtepia me network marketing (nuk ka shitje të produkteve), ku ju mundësohet me kriju rrjetin tuaj të punës online pa shef-pavarësi financiare. •promovuesit e rrjetit : menagjojnë kohën e punës sipas dëshirës , fitime të kënaqshme në bazë të përformancës tuaj, ekip pozitiv,nuk ke kufizime të vendit apo gjuhës , trajnime dh...

Konkurs pune

Team Connect

-
Prishtinë, Kosovë
A dëshiron me kriju rrethin tënd , me qenë i pavarur financiarisht? me fitu në çdo blerje që e bëjnë njerëzit dhe në të njejtën kohë të ju ndihmosh atyre me kursy para? atëherë mos hezito na kontakto! email: [email protected] •mundësi punësimi online marketing •emri i kompanisë: team connect •mosha: +18 •përparësi kanë ata që kanë njohuri...

Puno nga shtepia

Team Connect

-
Tiranë, Shqipëri
Puno online nga shtepia me network marketing (nuk ka shitje të produkteve), ku ju mundësohet me kriju rrjetin tuaj të punës online pa shef-pavarësi financiare. •promovuesit e rrjetit : menagjojnë kohën e punës sipas dëshirës , fitime të kënaqshme në bazë të përformancës tuaj, ekip pozitiv,nuk ke kufizime të vendit apo gjuhës , trajnime dh...

Pune online

TCK

-
Prishtinë, Kosovë
Puno online më network (jo produkte), ne ju mundësojm të krijoni rrjetin tuaj të punësonline pa shef-pavarësi financiare. promovuesit: menaxhojnë kohen e punës sipas dëshires,fitime të knaqshme bazuar në punë, ekip pozitiv, ske kufizime të vendit apogjuhës, trajnime dhe mbështetje maksimale. kriteret: mbi 18vjeç, njohuri me rrjete sociale...

Pune online

TCK

-
Prishtinë, Kosovë
Puno online më network ( jo produkte) ne ju mundesojme te krijoni rrjetin tuaj te punes online pa shef, promovuesit : menaxhojnë kohen e punës sipas dëshires, fitime të knaqshme bazuar në rezultatin e punës, ekip pozitiv, pavarësi financiare, trajnime dhe mbështetje maksimale, 1-2 orë në ditë angazhim kriteret: mbi 18 vjeç, njoh...

Depilim

Laguna

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme puntore per depilim, ne sollarium laguna ne prishtine 049253793

Konkurs pune

Buke e Zemer

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme kamariere e cila ka entuziazem,aftesi komunikimi dhe nje buzeqeshje te madhe!

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher te tjera

Njoftime pune menaxher te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane