Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Projekte / Freelance (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

menaxher - Projekte / Freelance

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

We are looking for a web developers

Falcon

-
Tiranë, Shqipëri
We are looking for a web developers to join our team of passionate and driven individuals. duites know html, css, javascript, php, and other relevant web design coding languages create and test applications for websites collaborate present design specs work with graphics and other designers troubleshoot website problems maintain and updat...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher projekte freelance

Njoftime pune menaxher projekte freelance dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane