Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Praktikë (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Praktikë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 30 rezultate (Këshilla për kërkim)

Gazetare dhe kameraman

Alba Connect

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkohen studentë të gazetarisë dhe të filmit për praktikë me mundësi punësimi në departmentin e marketingut. përshkrimi i pozitës: puna ka të bëjë me krijimin, moderimin dhe realizimin e programeve televizive për publikim online. konkursi është i hapur deri më 30 prill 2021 . alba connect sh.p.k: kompani serioze me bazë stabile në treg k...

Online marketer (praktikant/e)

Alba Connect

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkohen studentë për praktikë në pozitën "online marketer" me mundësi punësimi në departmentin e marketingut në alba connect. konkursi i hapur deri më 30 prill 2021 . përshkrimi i pozitës: puna ka të bëjë me ideimin, planifikimin, ekzekutimi, analizimin dhe raportimin e kampanjeve të ndryshme të marketingut. alba connect sh.p.k: kompani ...

Online marketer (praktikant/e) (2)

Alba Connect

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkohen studentë për praktikë në pozitën “online marketer” me mundësi punësimi në departmentin e marketingut në alba connect. konkursi i hapur deri më 30 prill 2021 . përshkrimi i pozitës: puna ka të bëjë me ideimin, planifikimin, ekzekutimi, analizimin dhe raportimin e kampanjeve të ndryshme të marketingut. alba connect sh.p.k: • kompan...

Network

Travel advantage

-
Tiranë, Shqipëri
👉 jeni person dinamik ? 👉ju pelqejne sfidat ? 👉 ju pelqen te udhetoni? 👉 deshironi te rriteni profesionalish ? 👉 deshironi te fitoni shume para dhe njekohesisht ta beni jeten tuaj me te bukur dhe argetuese ? 💪 atehere jeni pikerisht ne vendin e duhur . ne jua ofrojme te gjitha keto mundesi. 👉nese eshte ajo qe kerkoni mos hezito te ...

Mobile app developer (praktikant/e)

Alba Connect

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkohen studentë për praktikë në pozitën "mobile app developer" me mundësi punësimi në departmentin e marketingut në alba connect. konkursi i hapur deri më 30 prill 2021 . përshkrimi i pozitës: puna ka të bëjë me dizajnimin dhe krijimin e aplikacioneve për ios dhe android. alba connect sh.p.k: kompani serioze me bazë stabile në treg kont...

Wordpress developer (praktikant/e)

Alba Connect

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkohen studentë për praktikë në pozitën "wordpress developer" me mundësi punësimi në departmentin e marketingut në alba connect. konkursi i hapur deri më 30 prill 2021 . përshkrimi i pozitës: puna ka të bëjë me krijimin e webfaqeve në wordpress sipas dizajneve të caktuara. alba connect sh.p.k: kompani serioze me bazë stabile në treg kon...

Praktike laravel backend developer

OUTKOS SH.P.K

-
Prishtinë, Kosovë
We’re hiring! a ke përvojë si back end developer dhe je i/e interesuar të kryesh praktikë 6 mujore me mundësitë vazhdimit të punës? nëse po, atëherë ky postim është për ty. ne po kërkojmë praktikantë që i pëlqejnë sfidat, janë fleksibil, që e bëjnë punën me pasion, që e shohin veten në të ardhmen si pjesë të ekipit tonë dhe mbi të gjitha ...

Praktike per ui/ux designer

OUTKOS SH.P.K

-
Prishtinë, Kosovë
Përshëndetje, në outkos jemi duke kërkuar persona të cilët janë të interesuar për internships (praktikë ) me mundësi punësimi për ui/ux and web designer . praktika është me pagesë dhe do te zgjasë 6 muaj pranë zyreve tona në prishtinë (dragodan). të gjithë kandidatët ju lutemi qe ta dergojnë cv -në e-mailin: [email protected]

Kosovaoutsource ui/ux web designer

KosovaOutsource LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Tung njerëz, në kompaninë tonë kosovaoutsource jemi duke kërkuar persona të cilët janë të interesuar për praktikë me mundësi punësimi për ui/ux dhe web dizajner. praktika është me pagesë dhe do të zgjasë 6 muaj, për shkak të situatës puna bëhet nga shtëpia. të gjithë kandidatët ju lutemi që ta dergojnë cv në e-mailin: [email protected] #k...

Praktikantë

Moneta MoneyGram

-
Prishtinë, Kosovë
Programi i talentëve apliko tani! moneta moneygram hap dyert për gjeneratën e tretë të programit të talentëve përmes të cilit ju ofron mundësi të fitoni një gamë të gjerë të përvojës profesionale dhe të hulumtoni mundësi të shumta brenda fushës suaj të studimeve. çka ofron programi i talentëve programi mbahet në zyret qendrore të moneta m...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher praktike

Njoftime pune menaxher praktike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane