Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kontrate (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

menaxher - Kontrate

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Hostess (40), supervizor (10) - e re

AMC Corporation

-
Prishtinë, Kosovë
Amc corporation kerkon 40 hostess dhe 10 supervizor per aktivitete informuese. kontrata zgjate 2-4 muaj, me mundesi vazhdimi per 1 vit. aktivitetet do te mbahen ne markete dhe bar-e, orari 4-6 ore ne dite. pagesa mbi mesataren e tregut. per aplikim duhet te dergoni: emri, mbiemrin, pervojat e punes, moshen, numrin e telefonit dhe nje foto...

Mitarbeiter-/in servicedesk 50 – 100%

HIB Solutions

-
Pejë, Kosovë
Die hib solutions entwickelt mit passion massgeschneiderte it-lösungen für nationale & internationale unternehmen. von der beratung über die planung bis zur umsetzung unterstützen wir unsere kunden bei der einführung, neugestaltung und wartung ihrer gesamten it-infrastruktur. für unseren kunden, der in deutschland und der schweiz tätig is...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher kontrate

Njoftime pune menaxher kontrate dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane