Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

menaxher - Kohë e plotë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1688 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher

Lounge Bar

-
Prishtinë, Kosovë
Bar restorant me lokacion ne nje nga qendrat me te reja ne prishtine, kerkon te punesoje manaxher me eksperience ne fushen e gastronimise. te interesuarit te kontaktojne ne telefon ( jo viber)

Menaxher shitje

Company Riviera 2008

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania “frigo riviera” shpk kerkon te punesoje menaxher/e shitje kërkesa për kandidatët: te kete perfunduar arsimin e larte ( preferohet fusha e ekonomise) te kete eksperience pune te ngjashme mbi 2 vjet (perben avantazh). te zoteroje gjuhen angleze ne te folur dhe ne te shkruar. të disponojë leje drejtimi automjeti të kategorisë b te j...

Menaxher kompani taksi

Speed Taxi Shkoder

-
Shkodër, Shqipëri
Speed taxi shkodër është në kërkim të një menaxheri i cili mbikqyr në mënyrë të vazhdueshme aktivitetet e përditshme, organizon turnet e punës, mbikqyr tregun e synuar, logjistikën dhe përgatit ofertat promocionale për shërbimin taksi. rreth nesh: speed taxi është kompania lider e cila ndryshoi konceptin e shërbimit taksi në shqipëri. e ...

Menaxher mirembajtje - e re

SPAR

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi balkan finance investment group, balfin group , është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor.gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht 6'000 punonjës në tota...

Menaxher kontratash - e re

Gener 2 sh.p.k.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi menaxheri i kontratave është përgjegjës për te siguar menaxhimin e pergjithshem te kontratave, duke perfshire por jo kufizuar ne mbikqyrjen e procesit te menaxhimit te kontratave dhe zhvillimin e standarteve specifike te dokumentave te kontrates, ndjekjen, perpilimin e tyre si dhe raportimin tek strukturat pergjegjese te status...

Menaxher projekti - e re

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ...

Supervisor - menaxher - e re

Non Disclosed Client

-
Prishtinë, Kosovë
Ky konkurs nuk është thirrje punësimi nga kosovajob, por është i publikuar në emër të njërit nga klientët e kosovajob, identiteti i të cilit me kërkesë të klientit mbetet anonim. supervisor – menaxher detyrat dhe përgjegjësitë ofron shërbime të shkëlqyera dhe është personi i parë që do të pyetet për të gjitha detajet monitorimi i vazhdues...

Menaxher marketingu

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ...

Menaxher marketingu

GooNext Al sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania goonext al , google partner po kërkon një kandidat potencial për pozicionin menaxher marketingu për t'u bashkuar me ekipin tonë. kandidati ideal duhet të ketë aftësi të shkëlqyera komunikuese, një portofol pune që demonstron pasionin e tij/saj për shitjen direkte dhe marketingun. gjithashtu, kandidati duhet të ketë për...

Menaxher shitjesh

Muca sh.p.k (Melvinflex)

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi melvin flex është për projektimin dhe realizimin e dyshekëve dhe rrjetave të krevateve. rezultatet prestigjoze të arritura janë frut i një manaxhimi të orientuar në mënyrë konstante drejt cilësisë kundrejt të gjithë niveleve të prodhimit. pozicioni menaxher shitje kualifikimet universitet ne deget e ekonomikut. njohje e gjuheve...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher kohe e plote

Njoftime pune menaxher kohe e plote dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane