Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e pjesshme (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Kohë e pjesshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 99 rezultate (Këshilla për kërkim)

Zbulo shpk menaxher marketingu

Zbulo Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme menaxher marketingu. duhet te kete mbaruar masterin per marketing dhe te kete pervoja pune. duhet te di te shkruaj dhe te flase anglisht.

Kërkoj punë!

YYY

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkoj punë si shitës, kalkulant ose administratë, me orar prej ores 18:00 deri në ora 23:00. arsyeja e orarit është se në orarin e rregulltë jam menaxher i shitjeve në një kompani të autopjesëve. kam të kryer kontabilitetitin në fakultetin ekonomik në universitetitin e prishtinës.

Printim i maicave - shitje / albi mall

Zhabari Print

-
Prishtinë, Kosovë
Zhabari print shpk është kompani lider me rrjetin më të madh të dyqaneve të shitjes me pakicë në lëmin e printimit në tregun kosovar. momentalisht, kompania "zhabari print" zhvillon aktivitetin e saj në 6 (gjashte) pika të shitjes në qytete të ndryshme të kosovës si në: prishtinë, prizren, mitrovicë, ferizaj, gjilan, dhe ne shqiperi/tiran...

Partner në kompanin gjermane

Përshëndetje nga partnerët e kompanis gjermane lr health & beauty systems, jemi në kërkim të partnerëve, ju si bashkpuntor i kompanis, kompania ju jep secilin produkt me 40% zbritje + pikët që ato pik në fund të muajit dalin bonus nga kompania, osht produkti yt dhe ti e ki fitimin e 40% në dor, dhe e shet me një çmim qfare jau merr mendja...

Shitës në mitrovicë

Aztech

-
Mitrovicë, Kosovë
Aztech shpk është kompani lider me rrjetin më të madh të dyqaneve të shitjes me pakicë në lëmin e teknikës në tregun kosovar. momentalisht, kompania aztech shpk zhvillon aktivitetin e saj në 19 (nëntëmbëdhjetë) pika të shitjes në qytete të ndryshme të kosovës si në: prishtinë, prizren, pejë, gjakovë, mitrovicë, ferizaj, gjilan, suharekë, ...

Konkurs pune online

Puno online nga shtepia me network marketing (nuk ka shitje të produkteve), ku ju mundësohet me kriju rrjetin tuaj të punës online pa shef-pavarësi financiare , ku ju mundesohet ta krijoni biznesin tuaj. •promovuesit e rrjetit : menagjojnë kohën e punës sipas dëshirës , fitime të kënaqshme në bazë të përformancës tuaj, ekip pozitiv,nuk ke...

Konkurs pune online

Team Connect

-
Prishtinë, Kosovë
Puno online nga shtepia me network marketing (nuk ka shitje të produkteve), ku ju mundësohet me kriju rrjetin tuaj të punës online pa shef-pavarësi financiare. •promovuesit e rrjetit : menagjojnë kohën e punës sipas dëshirës , fitime të kënaqshme në bazë të përformancës tuaj, ekip pozitiv,nuk ke kufizime të vendit apo gjuhës , trajnime dh...

Puno online si marketer i/e pavarur

TCK

-
Prishtinë, Kosovë
》deshiron nje pune online? 》deshiron nje pune ku te jesh shef i/e punes tende? permes kesaj kompanie ju krijoni biznesin tuaj online brenda ne kosove, shqiperi, dhe jashte vendit ! zgjidhe ti pagen tende a jeni student/e? shtepiake? mesuese? infermier/e? financier/e ? parukiere? cfaredo profesioni te keni nuk eshte problem! pa kufizime te...

Bilingual part-time online exams invigilator

PECB

-
Prishtinë, Kosovë
Job posting bilingual part-time online examsinvigilator 1. areyou interested for a second job in the afternoon? we havea great opportunity for you to start earning something extra! we are lookingfor someone who is interested in joining our team of online exams invigilatorsand who is fluent in both english andspanish . the job requires som...

Kirurgë i përgjithshëm

Poliklinika Dermolife

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi klinika dermolife kërkon të punësojë: kirurgë të përgjithshëm, me njohuri të specializuara mjekësore dhe kirurgjikale, aftësi të shkëlqyera vendimmarrëse dhe aftësi për të udhëhequr dhe menaxhuar një ekip në mënyrë efektive gjatë punës nën presion. detyrat kontrolli i pacientëve dhe diagnoztikimi për të përcaktuar nevojën për o...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher kohe e pjesshme

Njoftime pune menaxher kohe e pjesshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane