Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Internship / Praktike (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

menaxher - Internship / Praktike

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Trajnim/punesimi: data analytics & business intelligence

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Info business solutions shpk, pjese e infosoft group, mundeson trajnim ne: data analytics & business intelligence rreth info business solutions: pjese e grupit infosoft, lider ne shqiperi dhe ne rajon, i suksesshem dhe sfidues ne treg gjate gjithe pervojes 30 vjeçare te operimit te tij. i perbere nga nje staf prej 70+ profesionistesh, inf...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher internship praktike

Njoftime pune menaxher internship praktike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane