Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Internship (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

menaxher - Internship

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Praktike ne marketing

Fare Impresa

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi tirane, internship marketing fare impresa është duke rekrutuar kandidatë potenciale për internship marketing pranë një prej studiove ligjore & kontabël më prestigjioze, me eksperiencë disa vjeçare në konsulencen e investimeve te huaja ne shqiperi. tashmë fare impresa, është pjesë kyçe e bizneseve italiane me paketat më të mira ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher internship

Njoftime pune menaxher internship dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane