Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Intern (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

menaxher - Intern

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Digital research intern - e re

Entermedia

-
Prishtinë, Kosovë
Digital research - intern full time or part time: monday to friday entermedia (entermedia.tv) is an advertising and communications agency founded in 2004, having created more than 500+ projects through 300+ clients. located in prishtina and berlin, entermedia provides branding, design, communications, video production and digital media se...

Praktikant/e i/e zgjidhjeve të biznesit për zyrën qendrore (alb / eng) - e re

TEB Banka

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi praktike teb një ndër bankat më me renome në kosovë është pjesë e brend-it të mirënjohur bankar në turqi e mbështetur në fuqinë ndërkombëtare të bnp paribas. teb tani po kërkon kandidatë të kualifikuar për pozitën: praktikant i zgjidhjeve të biznesit për zyrën qendrore kualifikimet e kërkuara: të ketë shkollim në mis ose inxhinier...

Junior devops (4) (programi i karrierës)

Evonem

-
Prishtinë, Kosovë
Career development programme devops & cloud engineer about the programme are you already working in the i.t. industry or want to kick-start your career in devops? then this programme is for you! evonem is a great place to work where each employee thrives in a productive ambient while working with various experts towards the common goal. b...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher intern

Njoftime pune menaxher intern dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane