Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Full Time turni 2-te (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

menaxher - Full Time turni 2-te

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, international consulting services – full / part time – salaries over 1500€

Aconsulting

-
Tiranë, Shqipëri
Are you looking for a european standard job with salaries over 1500€? we are leaders in international consulting services, looking for highly motivated people, eager to grow financially and professionally. required: * very good command of spoken english * experience is an advantage * full / part time availability offered: * we offer base ...

Tirane, we are looking for it specialist

Aconsulting

-
Tiranë, Shqipëri
We are leaders in international consulting services, looking for highly motivated people, eager to grow financially and professionally. be part of one of the biggest companies in global outsourcing. join a dynamic work environment with great opportunities to develop your skills. required: bachelor/ master degree in computer science, infor...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher full time turni 2 te

Njoftime pune menaxher full time turni 2 te dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane