Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 462 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher projekti

RYCO

-
Tiranë, Shqipëri
Menaxheri i projektit është një staf i projektit të ryco-s me fokus kryesor në sigurimin e menaxhimit efektiv të projektit duke ruajtur ofrimin e rezultateve të duhura teknike, operacionale, financiare dhe administrative, ndërkohë që ndjek progresin e projektit përmes monitorimit, vlerësimit dhe raportimit. menaxheri i projektit do të pun...

Menaxher zonal/ mercato

MEGATEK S.A

-
Tiranë, Shqipëri
Menaxher zonal/ mercato qëllimi i pozicionit: arritja e objektivave për departamentet në varësi, përmes një drejtimi të suksesshëm të punonjësve në varësi, ndërtimin e një strategjie të suksesshme për shitjet, si dhe menaxhimin efektiv të stokut. disa nga detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: në bashkëpunim me stafin në varësi harton planin...

Menaxher/e i/e projekteve – (një pozitë)

VizitoShqip

-
Prishtinë, Kosovë
Të ketë përvojë në përpilimin e projekteve kordinon aktivitetet e platformës zbaton strategji të rritjes së platformës përcjell në vazhdimësi punën e ekipit

Shankist: pejë - e re

KASTRATI Group

-
Pejë, Kosovë
Energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group.🤩 👉kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸shujtë ditore nga kompania 🔸10% bonus të pagës për arritje të targetit mujor 🔸5% bonus të pagës për vijueshmëri të rregullt 🔸pu...

Picaman: pejë - e re

KASTRATI Group

-
Pejë, Kosovë
Energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group.🤩 👉kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸shujtë ditore nga kompania 🔸5% bonus të pagës për vijueshmëri të rregullt 🔸pushim javor & 20 ditë pushim vjetor me pagesë 🔸push...

Kuzhinier: fushë kosovë - e re

KASTRATI Group

-
Pejë, Kosovë
Energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group.🤩 👉kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸shujtë ditore nga kompania 🔸5% bonus të pagës për vijueshmëri të rregullt 🔸pushim javor & 20 ditë pushim vjetor me pagesë 🔸push...

Shofer - e re

Zogaj Gorenje

-
Kosovë
Kushtet: shkollimi: shkolla e mesme e perfunduar (e preferuar) mosha e preferuar: 20-40 vjeçare te kete patent shofer dergesat e mallrave kontakt: +38349540056

Konkurs për staf akademik - e re

Kolegji Universum

-
Prishtinë, Kosovë
Bazuar në kërkesat e uni – universum international college, nenit 24 paragrafi 2 të statutit të uni – universum international college, si dhe rregulloren për përzgjedhjen e stafit akademik, këshilli drejtues i uni – universum international college, shpall: konkurs për këto pozita me orar të plotë: profesor: phd në psikologji phd në edukat...

Punëtor parkingu - e re

KASTRATI Group

-
Prishtinë, Kosovë
Energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group.🤩 👉kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸shujtë ditore nga kompania 🔸5% bonus të pagës për vijueshmëri të rregullt 🔸pushim javor & 20 ditë pushim vjetor me pagesë 🔸push...

Operator në makina (7), paketuese (3) - e re

EGI Group

-
Pejë, Kosovë
Egi group është themeluar në vitin 2017 me pronar z.egzon kelmendi. pi&ki është brend i egi group i cili fillimisht ka startuar me prodhime higjienike për t’u zgjeruar mëtutje me prodhimet e tjera. fabrikat e brendit pi&ki janë të pajisura me çertifikata iso si dhe punojnë me standardet më të larta dhe me teknologjinë më të avancuar të ko...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher te tjera

Njoftime pune menaxher te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane