Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 366 rezultate (Këshilla për kërkim)

Produkt menaxher/e

ITD Prishtinë

-
Prishtinë, Kosovë
Itd prishtinë sh.p.k. ka filluar operimin në kosovë që prej vitit 2003 dhe është pjesë e një prej grupeve më të mëdha në rajon. është një ndër kompanitë më të mëdha dhe lider në teknologjinë e informacionit. itd prishtinë sh.p.k. është distributor i teknologjisë së informacionit duke patur në portofol brendet më të njohura ndërkombëtare s...

Produkt menaxher/e

ITD Prishtinë

-
Prishtinë, Kosovë
Itd prishtinë sh.p.k. ka filluar operimin në kosovë që prej vitit 2003 dhe është pjesë e një prej grupeve më të mëdha në rajon. është një ndër kompanitë më të mëdha dhe lider në teknologjinë e informacionit. itd prishtinë sh.p.k. është distributor i teknologjisë së informacionit duke patur në portofol brendet më të njohura ndërkombëtare s...

Menaxher dyqani / suharekë

Aztech

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë përlëminë e elektroshtëpiakeve në tregun kosovar. aktualisht kompania aztechzhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztechshpall konkurs - vende të lira pune përpozitat: menaxher dyqani / suharekë kualifikimet: · preferohet të ketë të përfunduar së pak...

Menaxher i shitjes

Blue Filters Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Blue filters kosova është kompani e cila u ofron klientëve sisteme të filtrimit të ujit, filtra uji, fishekë dhe pajisje të tjera të certifikuara nga nsf international, një organizatë udhëheqëse globale e pavarur e shëndetit publik dhe sigurisë. titulli i pozitës: menaxher i shitjes lokacioni: në të gjithë kosovën përgjegjësitë dhe detyra...

Menaxher shitjesh për kosovën

Farmasi

-
Kosovë
Farmasi kërkon të punësojë menaxher shitjesh për kosovën (femer/mashkull). përgjegjësitë: menaxhimi dhe përmirësimi i shitjeve në rajonin e kosovës; rekrutimi dhe zhvillimi i lidershipit; komunikimi, këshillimi, dhe monitorimi i anëtarëve dhe zgjerimi i network-ut; motivimi i ekipit të shitjeve; organizimi i aktiviteteve te marketingut dh...

Menaxher shitjesh për kosovën

Farmasi

-
Kosovë
Farmasi kërkon të punësojë menaxher shitjesh për kosovën (femer/mashkull). përgjegjësitë: menaxhimi dhe përmirësimi i shitjeve në rajonin e kosovës; rekrutimi dhe zhvillimi i lidershipit; komunikimi, këshillimi, dhe monitorimi i anëtarëve dhe zgjerimi i network-ut; motivimi i ekipit të shitjeve; organizimi i aktiviteteve te marketingut dh...

Menaxher/e dhe ndihmës menaxher/e, agjente të shitjes, kacier/e

Messa Global

-
Ferizaj, Kosovë
Messa është duke u zgjeruar, së pari në prizren tani edhe në ferizaj me lokacion në qendren tregtare ring mall . hapim konkurs pune për këto vende: menaxher/e dhe ndihmës menaxher/e agjente të shitjes dhe kacier/e cv-t mund të na dërgoni në e-mail: info@messaglobal.com menaxher/e dhe ndihmës menaxher/e përshkrimi i punës messa është në kë...

Menaxher/e dhe ndihmës menaxher/e, agjente të shitjes, kacier/e

Messa Global

-
Ferizaj, Kosovë
Messa është duke u zgjeruar, së pari në prizren tani edhe në ferizaj me lokacion në qendren tregtare ring mall . hapim konkurs pune për këto vende: menaxher/e dhe ndihmës menaxher/e agjente të shitjes dhe kacier/e cv-t mund të na dërgoni në e-mail: info@messaglobal.com menaxher/e dhe ndihmës menaxher/e përshkrimi i punës messa është në kë...

Menaxher i shitjes (30 pozita)

Blue Filters Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli i pozitës: menaxher i shitjes (30 pozita) lokacioni: në të gjithë kosovën kriteret e punësimit: aftësi të mira komunikimi patent shofer (kategoria b) veturë personale mosha: 22 - 45 vjeç

Menaxher dhe shitës ne suharekë

Aztech

-
Therandë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektroshtëpiakeve në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës.kompania aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: menaxher (1 - një pozitë) - suharekë shitës (2 - dy pozita) - suharekë kualifik...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher shitje

Njoftime pune menaxher shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane