Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Shërbim klienti (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

menaxher - Shërbim klienti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher/e pastrimi

S&D Invest

-
Tiranë, Shqipëri
“s&dinvest” është një nga kompanitë e mirënjohura në fushën e menaxhimit dheadministrimit të pronës së përpashkët, e cila menaxhonrezidenca dhe resorte turistike duke zhvilluar ambjente funksionale, tësigurta, të pastërta, të gjelbërta të cilat ndikojnë në cilësinë e jetëses nëkomunitet. “s&d invest” përrezidencën kodra e diellit, ju fton...

Menaxher i mirëmbajtjes së ambjenteve të përbashkëta

S&D Invest

-
Tiranë, Shqipëri
“s&dinvest” është një nga kompanitë e mirënjohura në fushën e menaxhimit dheadministrimit të pronës së përpashkët, e cila menaxhonrezidenca dhe resorte turistike duke zhvilluar ambjente funksionale, tësigurta, të pastërta, të gjelbërta të cilat ndikojnë në cilësinë e jetëses nëkomunitet. “s&d invest” përrezidencën kodra e diellit, ju fton...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher sherbim klienti

Njoftime pune menaxher sherbim klienti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane